Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Már régóta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Már régóta tetszik a fiú de csak barátok vagyunk pedig én többe akarok mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szisztok!!

Lány vagyok és már nagyon régóta tetszik nekem egy fiú!!

Osztálykiránduláson a legjobb barátnőmmel jóba lettek és én össze hoztam őket( bár nem toom hogy voltam rá képes) de azóta ők már szakítozttak! :(

És azóta már szinte minden nap beszélünk az összes titkát tudjuk egymásnak jó barátok lettünk !!

Viszont én többet akarnék mit csináljak??

Létszi segítsetek :)



#de én többet szeretnék
2012. júl. 19. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az gondolom fel se merül benned, h megmondd neki h tetszik...
2012. júl. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szelesoldier ***** válasza:
Ha egy fiú sokat van veled az azért van szerintem mert te is tetszel neki. És ha nem nyitsz felé valamilyen módon akkor azt fogja érezni hogy "barátnőként" kezeled. Ez elég szar érzés, tapasztalatból tudom, ne légy elutasító, add neki a jeleket, flörtölj vele, bújj hozzá közelebb néha. Ha veszi a lapot és viszonozza akkor már is sinen vagytok. Hajrá!
2012. júl. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De hogy nyissak felé ??

Mit kéne tennem?

2012. júl. 20. 20:35
 4/4 LeftBehind ***** válasza:
Bújj hozzá,mikor kettesben vagytok nézz mélyen a szemébe...ha meg annyira hülye,hogy ezt sem fogja fel csak kérdezd meg tőle,hogy "dugunk?"
2012. júl. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!