Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek olyan csajok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan csajok akik jól néznek ki szűzek és nem feltétlenűl a külsőre alapozzák akapcsolatot valamint hosszútávra terveznek? Vagy minden csajt csak az érdekli hogy néz ki a srác?

Figyelt kérdés
nem mondanám magamnak rondának egy 10-es skálán olyan 6-os max 7 de mégse volt dolgom értelmes lánnyal eddig csak rib@ncokkal és elég rondákkal.. a rendesebb csajoknál meg mind bele esek a barátzónába...
2012. júl. 20. 14:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nomost ha jó pasi vagy akkor miért fontos, hogy a külsődet nézik? Ha pedig nem vagy az, akkor miért a legszebb lányokat keresed?
2012. júl. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

'jól néznek ki' és 'nem feltétlenűl a külsőre alapozzák a kapcsolatot'

Csöppet ellentmondásos, nem? Ő nézzen ki jól, de neked ne a külsőd nézze? Hogy is van ez?

2012. júl. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Pedig rengeteg rusnya fickónak van szép nője. Egyszerűen a nők eredetileg az alfa köcsögökre buknak, ott meg nem számít a külső.
2012. júl. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem léteznek ilyen csajok. Illetve léteznek, csak táborokba költöztek, eddig ismeretlen helyre. A második számú ENSZ által küldött felderítő csapat épp tegnap kelt útjára. Reméljük megtalálják őket. Amúgy miért várod, hogy értékeljék, amit Te nem értékelsz.
2012. júl. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
ha téged ne a külsöre alapozzanak akkor neked mért fö kikötés hogy jol nézzen ki???
2012. júl. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
hát csak mert aki eddig jól nézett ki az nem kéne hosszú távra mert nem normális... aztán aki van kicsit csunyább és tetszem neki az megintcsak nem normális... van pár olyan aki jól is néz ki meg teljesen értelmes de nekik meg szerintem a külsőm nem jön be... olyan meg aki külsőre még megfelelne meg normális is nem találkoztam... külsőre több kompromiszumot tudok kötni szóval nem olyan fontos de mégis jobb ha szebb
2012. júl. 20. 15:05
 7/17 anonim ***** válasza:
Tudod miért nem találkoztál még velük? Megmondtam, mert nem léteznek. Kérdeztél, válaszoltam, megnyugodhatsz.
2012. júl. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Diavolino44 ***** válasza:

Szerintem max egy masik bolygon.

Az, hogy ki normalis, es ki nem az szubjektiv. Szerintem szokj meg egy hulyet veluk szorakoztato az elet. :)

2012. júl. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
végülis a szépség is szubjektív...
2012. júl. 20. 15:10
 10/17 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem a mai nők csak dugásra jók, másra már nem. Nem tudnak se főzni, se dolgozni, se takarítani. Csak a b@száshoz értenek. Bár nem kell nagy tehetség hozzá. Csak szét kell terpeszteniük a lábaikat.
2012. júl. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!