Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác akivel együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akivel együtt vagyok, de olyan furi minden. Mit csináljak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és még szűz.Van egy srác akivel már 3-szor randiztam, sokat beszélgetünk, mindig mondja hogy mennyire tetszem neki stb. Ő az a kigyurt típus, 22 éves már nem egy nővel volt dolga, de engem még mindig nem csókolt meg. Már háromszor találkoztunk dícsér, bókolgat ami jó, és tudom hogy így legalább nem siettettné azt sem, hogy lefeküdjek vele, de valami miatt még midnig nem csókolóztunk. Ez furcsa nekem, mit kéne tennem? Csókoljam meg én? És ha Ő azért nem teszi meg, mert nem akarja, akkor rosszul jönne ki ha én lépnék. Írjatok tanácsokat mivel érhetném el, hogy Ő is úgy akarja mint én. Ne nézzetek butának kérlek, szerelem bolondság :)
2012. júl. 17. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Erre van egy kifejezés amit szoktam mondani, nagyszájú de beszari. Elmondja h mennyi nővel volt és játsza előtted a fejét h mekkora ász közben egy csókot sem mer adni...
2012. júl. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Neee, keress valakit akinek nem a szája nagy és minimum megfogja a kezed, megölel, puszit ad magabiztosan. Ez csak egy 22 éves izomagyú hülye.
2012. júl. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mostanában sok a huszonéves izomagyú köcsög akik 14 meg 16 éves lányokat fektetnek le, lehet, h azt akarje veled elhitetni, h nem bánt, aztán elmész egy bulira és megdug.
2012. júl. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ennyi idősen még nagyon sok az a 6 év korkülönbség.

keress inkább egy 18 éves fiút.

2012. júl. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én is úgy érzem, hogy valami nem stimmel vele. De sajnálatos amúgy, mert tetszik, de tőlem meg hogy várja el hogy majd én kezdeményezzek? HA ő nem lép, én sem tudok mit csinálni, ha már most van vele bajom ugy hiszem nem ő a megfelelő. Amugy szájrapuszival köszön mikor elmegyek, de ez most mi? Hagyom is, úgy látom Ti is ezt tanácsoljátok. Köszönöm a rendes válaszokat Nektek.
2012. júl. 19. 00:43
 6/6 anonim ***** válasza:

aki azzal vagánykodik,hogy ezt így azt úgy megqrtam stb...annál valami gond van! vagy félénk(attól függetlenül,hogy akkor mint egy ház),kicsinek érzi a péniszét,vagy egyszerűen nem tudott úgy teljesíteni ahogy elvárták tőle. ilyenkor szokott az menni,hogy én így meg úgy meg annyira megcsináltam,hogy mozogni nem tudott."azért mondja az ellenkezőjét,mert be akar égetni" és hasonló hülyeségek!

ne csókold meg,csak érzékeltesd vele,hogy te azt szeretnéd hogy megcsókoljon!ha nem csókol meg,akkor biztos,hogy félénk és neked kell lépned,különben soha nem lesz semmi!

ha ez kiderül(már pedig ki fog) akkor ne legyél azon kiakadva,hogy hazudott!nem akarta beégetni magát,hogy még nem volt semmi és bizonytalan.nem tudja mit csináljon és fél,hogy valamit rosszul csinál és beégeti magát!

remélem hasznos voltam :) 19/F

2012. júl. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!