Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kapósabb egy fiú akkor,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kapósabb egy fiú akkor, ha már kapcsolatban van?

Figyelt kérdés
Amíg nincs kapcsolatban, szinte le sem tojják, utana meg...

2012. júl. 20. 20:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
láttad a képet?
2012. júl. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mert a tiltott gyümölcs mindig édesebb :)
2012. júl. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Mert a szingli lányok irigyek lesznek a barátnőjére és tönkre akarják tenni az örömét...
2012. júl. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mert már gyakorlata van a dolgokban. Nem kell vele annyit totolyázni. Gyorssabban lehet vele a lényegre jutni.
2012. júl. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De én ugy értem ha egy csajnak megtetszik a fiú és nem tudja barátnője van. Ha nem lenne barátnője és a csaj nem tudja h van-e akkor letojnak. Most más a kisugárzás vagy mi?
2012. júl. 20. 21:08
 6/13 anonim ***** válasza:
nagyon egyszerű a válasz, irigy a többi csaj, látják h ti boldogok vagytok és nekik is egy ilyen magabiztos, aranyos stb pasira van szükségük. A másik ok sztem az h a lányok tesztelni akarnak minket pasikat h tényleg szeretjük e azt a bizonyos lányt akivel együtt vagyunk.
2012. júl. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez részben mindegyik nemnél így van. Mivel jelzőértékű, hogy "kell valakinek". Akkor már csak nem olyan rossz!

Sőt- minél több embernek kellene, annál jobbnak tűnik.


De talán a kisugárzás is, és ez előfordulhat, hogy pasiknál többet dob. Olyan értelemben, hogy ahogy itt olvasgatom: nekik talán fontosabb, hogy végre kapcsolatban legyenek, én néha meglepődöm, mennyire el tudnak keseredni, magukba roskadni, ha nincs barátnőjük.


Csakhogy, ez ördögi kör! :) Minél inkább összeroskadsz, annál kevésbé leszel kapós a csajok (vagy ha csaj vagy a pasik) számára.

2012. júl. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szóval az egyszerű válasz:

- Kellettél egy másik csajnak, jó vagy.

- Jobb a kisugárzásod is, értékesebbnek tartod önmagad, és ezt is megérzik.

2012. júl. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Hole Hunter ***** válasza:

Párszor már leírtam, de akkor ismételten... :

A pasi olyan, mint a WC...amelyik jó az foglalt...a többi le van sz@rva.

Üdv.

2012. júl. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Így van, a foglalt pasinak általában pozitívabb a kisugárzása, pláne, ha szerelmes. Gondolj bele, ragyog a szeme és mindenkire csak mosolyog. Melyik csajnak nem tetszik ez?

Másik részről pedig ott van az irigység. Exemet sem vette észre a kutya sem addig, amíg meg nem tudták, hogy barátnője lett. Aztán hirtelen minden kolléganője jó pasinak tartotta. Egyiknek sikerült is behálóznia...persze azóta már dobta a ribanca.

2012. júl. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!