Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lány baráttal csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lány baráttal csak ilyen esetben nem jöttök össze?

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a kérdésem, hogyha van egy lány (egyik)legjobb barátotok, akkor azzal csak azért nem szeretnétek összejönni, ha nem szép? És ha ez így van akkor mi a fenéért csináltok olyanokat amiket félreérthet? Vagy az nálatok természetes, hogy megölelitek, megpusziljátok, ilyenek?
2011. ápr. 15. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Háát nem is tudom!


Vannak lány barátaim, de mellette van barátnőm is!


És háát mindegyik lány barátom olyan, hogy ha nem lenne barátnőm akit szeretek, akkor le is feküdnék velük mert tetszik mindegyik! És igen természetes, hogy puszi-puszi, és néha megölelem.

2011. ápr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de nem csak puszi..mondjuk úgy hogy ha rajta múlt volna szívesen levetkőztetett volna...és ezt nem is nagyon titkolta. mellesleg most sincs barátnője
2011. ápr. 15. 22:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs barátnője akkor miért ne próbálkozna???


De mondom, embere válogatja kinek milyen lány-barátai vannak!


Én a külsőt is nézem , igen! Legalább nem vagyok álszent mint a legtöbb válaszoló aki azt mondja " a belsőt nézem" duma!


Szóval igen van lány-barát, aki haver és beszélgetsz vele, de ha nem tetszik és nem kívánod akkor nem szexelsz vele! Ha tetszik és vonz téged akkor lefekszel vele ha nincs párod, miért ne??

2011. ápr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a külsőt is nézem , igen! Legalább nem vagyok álszent mint a legtöbb válaszoló aki azt mondja " a belsőt nézem" duma!



Nem mondhatnám, hogy csak a külső számít. Inkább úgy fogalmaznák, hogy legyen benne valami, amit vonzónak találsz, amitől beindulsz. Lehet ez egy szexy dekoltázs, a mosolya, a lábai, feneke vagy tudom is. Szóval bármi, ami felkelti a vágyaid. A cicababák olyannyira műnők, hogy az már undormány. Nem is értem, hogy ki az, aki szereti az ilyet!

2011. ápr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de itt fiú lány barátságról van szó...én úgyérzem kicsit eltértünk a témától..
2011. ápr. 17. 18:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Két lány barátom van és pont azért a barátaim, mert nem vonzódok hozzájuk és nem akarok összejönni velük.
2011. ápr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de velük is csinálsz félreérthető dolgokat?
2011. ápr. 17. 19:27
 8/8 anonim ***** válasza:

első vok:


igen ha nem lenne barátnőm, és a lány-barátom vonzó lenne számomra, akkor ha ugy hozza a helyzet le is vetkőztettem volna :)

2011. ápr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!