Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szabadna beleszeretnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szabadna beleszeretnem mégis szeretem. Mit csináljak ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Elkezdtem kavarni egy sráccal, akivel hát végülis együtt is vagyunk, de tudom, hogy nem szabadna nagyon beleszeretnem, egyrészt azért, mert nemsokára elköltözik ugyhogy kb 40 perces útra lesz tőlem, másrészt pedig azért mert hát nem a hűségességéről híres... kérdeztem is hogy hány csajjal szexelt eddig és azt mondta hogy 50-nel de az nem sok, emiatt félek is ha még távolság is lesz köztünk biztos meg fog csalni. de én mégis szeretem és nem tudom hogyan folytsam el az érzéseim mert nem akarok nagyon szenvedni ha valóban rosszul alakul a dolog és vége lesz:/
2012. júl. 20. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? Szerintem azt az 50-et oszd el 10-el és vonj belőle gyököt...

A 40 perc pedig lókaka, nem távolság.

2012. júl. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha annyira meg akar csalni, akkor azt úgyis megtenné ha együtt laknátok. 40 Perces út meg nem a világ vége. Egyébként ha ilyenekkel dicsekszik neked, hogy 50 lánnyal lefeküdt, aminek kb szerintem a fele sem igaz csak vagánynak akart tűnni, akkor hagyd ott. Szakíts vele. Ha viszont megbízol benne, akkor maradjatok együtt, de úgy látom nem ez a helyzet. Csak idegeskednél folyamatosan ha vele maradnál.
2012. júl. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
első én 19 vagyok ő pedig 27
2012. júl. 20. 21:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest, hogy ilyen idős nagyon komolytalan, hagyd ott... szerencsétlen, arra gondoltam, hogy lehet vagy kb 15 éves ahogy írtad, hogy mit mondott.. De úgy látom, hogy értelmileg még egy 15 éves kisfiúnak sem felelne meg. Hagyd ott. Ha meg igazat mondott abban, hogy sok nővel volt, én kicsit tartanék attól, hogy elkapok tőle valamit.. Gondolom azt az "50" nőt nem tudod lenyomozni, hogy milyen félék... Ne törődj ilyenekkel, keress olyat aki fiatalabb, de komoly.
2012. júl. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tifának igaza van, 15 éves korban még elmenne ez a viselkedés, de 27 évesen...ez egy 0 értelmi és érzelmi intelligenciával rendelkező idióta.

Koptasd le.

2012. júl. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40perc? Annyit megyek busszal a suliig az semmi... Ha megakar csalni ígyis-úgyis megtenné.
2012. júl. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!