Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én hiszek a már tinédzserkorba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én hiszek a már tinédzserkorban elkezdődő tartós, igazi szerelemben! És ti?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel fél éve vagyunk együtt. Tudom. Nem sok idő. Szeretetéhes típus mindkettőnk. Rengeteg áldozatot hozunk egymásért. A szexuális életünk elég jó (mármint a kapcsolatra is pozitív hatással van). Vigyázunk egymásra érzelmileg, tiszteljük egymást és minden rendelkezésre álló időt együtt töltünk. Kedvenc pillanatom, mikor egymás szemébe nézve mondjuk egymásnak, hogy mennyire szeretjük a másikat és ezen mindig sírunk is ott helyben. Hihetetlen boldogok vagyunk és nagyon stabilak is. 17 évesek vagyunk. Ez lenne az álom mindenkinek, vagy valaki erről másképp vélekedik? Szüleim 16 évesen ismerkedtek meg és 17 éve élnek úgy házasságban, hogy még mindig nagyon szeretik egymást. Innen tudok élő példát. Másnak van ilyen kapcsolata? Mi erről a véleményetek?
2012. júl. 20. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Előfordul hogy az ilyen kapcsolatok tartósak lesznek de a mai világban egyre kevesebb az ilyesmi :)
2012. júl. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
persze van ilyen, de azért es nem mindennapos dolog:)
2012. júl. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen. De a mai világban 1000emberből csoda ha 1-2nek összejön. Lehet hogy így is sokat mondtam.
2012. júl. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Remélem, az enyém is ilyen lesz. Ha már azelőtt megígérte, hogy 100 éves koromig velem lesz, mielőtt összejöttünk volna :)
2012. júl. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Biztos van csak nagyon ritka, sok jót nektek :3 remélem nekem is ilyen lesz=)
2012. júl. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is hittem. Aztán elmúltak a tinédzserévek. :)

Biztos létezik, de nem sűrűn. Valaki hamar találja meg a párját, valaki később.

2012. júl. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!