Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csúnya szakítás, közös csecsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya szakítás, közös csecsemő, lehet még közös jövő? (lent)

Figyelt kérdés
4 hónapja külön költöztem a gyerek apjától, alapvető dolgokon is vita volt, a gyerek érdekében jobbnak láttam. Kiderült közben megcsalás is jócskán. Ő azóta hallomásból hajlik a békülésre, de lépést nem tesz. Én a költözés után tettem 3-4 lépést, de még friss volt és a harag erősebb volt és visszautasított. Hogyan lehetne ezt helyre hozni? Én úgy gondolom neki kellene lépnie, én próbálkoztam többször is és ő csalt agyon terhesség alatt is. Én tudnék tiszta lappal kezdeni. A gyereket imádja. Szerintetek hogyan sikerülhetne? Ő nem mond nekem semmit csak az ismerősök mondják vissza. Párterápia hasznos volna? Vagy Ti mit gondolnátok a helyzetről a helyemben?
2010. szept. 29. 19:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Párterápia mindig hasznos. Viszont ez a fazon egy köcsög szerintem. Nem is értem, hogy miért akarod őt vissza.
2010. szept. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

fú, hát nem vagy könnyű helyzetben

szerintem a párod viselkedhetet volna felelősebben, illetve bnem tudom benned mi volt a hiba

sok mindenről le kell tudnotok mondani, engedni, ha mégis vmiért együtt tudtok maradni

akár párterápiát is meg lehet próbálni, végül is mit lehet rajta veszíteni?

2010. szept. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Komoly pszichés problémái vannak magával és a világgal, azt hiszi mindenki rossz és mindenki a pénzét akarja, de ezt tudja is hogy gázos. Ha elém áll és közli hogy oldjuk meg elgondolkodnék rajta. De helyes a hozzáállásom, hogy én nem lépek? Nem érzem úgy, hogy nekem kéne. A kisujját felemelhetné a családjáért. Vagy sokat várok egy férfitól?
2010. szept. 29. 19:30
 4/18 A kérdező kommentje:
Neki az volt velem a baja, elmondása szerint, hogy ingerült vagyok és nem vagyok "nő". Mármint a viselkedésem. Biztosan van benne igazság és én hajlandó lennék változtatni. De a lépést helyette nem vagyok hajlandó 40.szerre is megtenni. Ha akarja a családját akkor tegyen érte. Nem büszkeség, de mindig a szájába kapta a galambot.
2010. szept. 29. 19:31
 5/18 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, így van. Ha akar valamit, megkeres. Ez már nem csak egy futókaland, ott a gyerek. Kénytelen lesz lépni.
2010. szept. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Egyszerűen képtelen vagyok felfogni, hogy miért nem kapar a családjáért. Görcsösen akart engem és a gyereket is. Terhes lettem és bekattant. 180 fokot fordult és vissza akarom kapni akit megismertem, de a terhesség alatti fazonra nem vagyok kíváncsi. Képes és inkáb belepusztu, de nem kezdeményez? Van ilyen?! Nam vagyok naiv és 30 feletti de én máshogy képzelem a világot. Nem értem mire vár.... Szenved mint a kutya de lépést nem tesz. A gyereket látogatja és normális velem.
2010. szept. 29. 19:54
 7/18 anonim ***** válasza:

ha mindketten arra vártok, hogy majd a másik lép, akkor nem lesz semmi

szerintem lépd meg

egy próbát megér

mit veszíthetsz?

hiszen már úgyis szakítottatok

2010. szept. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Szakítás után 3x álltam elé és elhajtott. Akkor még friss volt a seb. Mostanra lenyugodtunk. Ő tudja hogy én még szeretem, megmondták neki, ő erre azt felelte, elgondolkodik és lehet az lesz a vége h békülünk. A kapcsolatért mindig én álltam, ki, mindig én mentem utána. Jó lenne érezni hogy ő is tesz vmit, mert ugye nálam is sok a rizikó,hogy rosszul döntök és u.az lesz minden. Bizonyítson! Agyal is rajta éjjel-nappal, de ő nem cselekszik-típus. Igenis eröltesse meg magát ha kell a családja. Ő is tegyen érte ne csak én ,m ert így nem vagyok benne biztos hogy igazán kellünk.
2010. szept. 30. 11:03
 9/18 anonim ***** válasza:

aha, akkor hagyd

nem érdemel meg téged

2010. szept. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Inkább belehal a büszkeségébe. én biztosan nem lépek, mert azon kívül h hallom h vissza akar kapni, semmit nem tesz, a hajlandóságot sem látom rajta.
2010. szept. 30. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!