Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges barátságot fenntart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges barátságot fenntartani, egy (csúnya) szakítás után? Egyáltalán férfi és nő között lehetséges barátság?

Figyelt kérdés
2007. okt. 24. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem lehetséges fenntartani egy barátságot szakítás után. főleg, ha az nem ment "simán". nekem még nem sikerült, mert akivel azt hittem, hoyg sikerülhet, kiderült, hogy még nem zárta le magában, így aztán nem működött a barátság sem. sztem egy szakítástól mindig jobban sérül az egyik fél, általában a sérült fél miatt nem működik a barátság. sztem. főleg, ha új partner is van a színen.
2007. okt. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de egyénektől függ. Szakítás után idő kell a barátsághoz, és a problémát is tisztázni kell vagy megérteni. Persze ez már nem lesz nagyon szoros barátság.
2007. okt. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyénfüggő, ráadásul két egyéntől függ. Én egy kivételével minden exemmel jóban vagyok, bár van, akivel nem tartjuk a kapcsolatot. Barátság igazán két esetben maradt köztünk, ebből az egyik egy igen fájdalmas szakítás után. Idő kellett hozzá, de most valóban barátok vagyunk.

Hagyj magatoknak időt és ha már nem fáj annyira, akkor térj vissza a témára.

2007. okt. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
vérmérséklettől egyéniségtől függ, van ismerősöm, aki minden korábbi kapcsolatával ma is jóban van, beszélőviszonyban, sőt barátságban, én még egy sima beszélgetés elől is menekülök a szó szoros értelmében. Nem kell erőltetni, felmelegítve csak a káposzta jó.
2007. okt. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Férfi és nő között lehet barátság...egy csúnya szakítás után,nem.Tapasztalat,h szép után sem,nemhogy egy ajtócsapkodó után.Bár a jóviszony idővel helyreállhat,de sosem lesz olyan mint régen.
2007. okt. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!