Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen férfi?

Figyelt kérdés
20 körüli, nem dugni, bulizni szeretne, kiélni magát, hanem egy társat szeretne akivel egyszerre lennének barátok is. Akit érdekel a lányok lelke hátsó szándék nélkül. Nem csak azért kellene neki barátnő, hogy legyen hanem szeretne egy szereteten alapuló igazi szerelmet megélni és később egymás életének részévé válnának.
2012. júl. 21. 06:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
:) Ugye nem kell semmit mondanom. 19/F
2012. júl. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
igen
2012. júl. 21. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
És minek neked ilyeN pasi? Én iLyen vagyok és lanyba olyat keresek aki megért de egy darab sincs a világon.
2012. júl. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Igen, én pont 20 vagyok,és igaz rám amit leírtál.

Régebben én is ilyen bulizós voltam,de ebből már kinőttem. Mostanra komolyodtam meg annyira,h megérjek erre.


De elég rosszul sikerült történet az enyém.

Kb. fél éve megismertem egy lányt,akibe tényleg beleszerettem,és azt hittem,h ez kölcsönös.

Én őszintén szerettem, és kész voltam vele komolyabban is összejönni.

Talán pont ez volt a baj, eleinte nagyon elesett volt szegény lány,és eléggé a padlón volt az exe miatt. Én segítettem neki talpra állni. Mellette voltam,támogattam,és próbáltam megnevettetni. Nagyon jóba lettünk,úgy tűnt,h összejövünk. Aztán egyszer csak közli velem,h újra összejött az exével,és h őt szereti valójában. Derült égből villámcsapásként ért. Én nem erőszakoskodtam,nem sírtam utána,szerettem,így elengedtem,de nagyon fájt. Ez körülbelül egy hónapja történt. De én nem csüggedtem el ettől,nem sajnáltattam magam,egyszerűen elfoglalom magam mással,őt pedig békén hagyom,hogy legalább egy szép emlék maradjak neki. Nagyon sokat tanultam belőle.

2012. júl. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
Létezik, de neked nem ilyen kell, hanem jóképű, magas, gazdag.
2012. júl. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ezek a feltételek amiket leírtál nem feltétlen ritkák, de az hogy egy kapcsolatban van szex az nem azt jelenti, hogy az illető nem szereti a párját és nem törődik vele.

Szeretem és tisztelem a barátnőmet, de megőrülnék ha mellette nem lenne köztünk testi érintkezés is.


Lehet csak rossz tapasztalataid vannak idáig, de aki szeret és megért téged azzal te is akarod majd , hogy ne csak beszélgessetek.


23/F

2012. júl. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 ASOT ***** válasza:
öreg vagyok én már ehhez :)
2012. júl. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
igen
2012. júl. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%
Az egyetlen ilyen akit ismerek 23 évesen megházasodott azért, hogy 26 évesen elválhasson, mert a felesége számára alacsony volt a fizuja...
2012. júl. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%
Rengeteg ilyen férfi van, de tapasztalatból mondom, hogy a 99%-át bottal sem piszkálnád meg.
2012. júl. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!