Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ilyen kevés mélyérzé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen kevés mélyérzésű, éretten gondolkodó ember, főleg férfi?

Figyelt kérdés

Akik nem jönnének össze pár hét ismerettség után és nem szexelnének csak úgy.

Akik valóban társat szeretnének, komolyan vennék. Van bennük tisztelet, őszinték, egyéniségüknél fogva kedvesek, nem csak mert az áll érdekükben, tisztelik az életet, együtt éreznek más élőlényekkel, lelkiismeretesek, nincsenek mindenféle ostoba gondolataik amikről meg vannak győződve, nem akarják megváltani az embert.


21/N


2012. júl. 20. 19:26
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Számból vetted ki a szót (kérdést). 21L
2012. júl. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
én pl ilyen vagyok, tisztelem a nőket, nem csak azt akarom tőlük, és valóban szeretnék egy társat... nemtudom ennyire vagyok érett gondoklkodású, mivel csak 17 vagyok, de az a baj, hogy a legtöbb nőnek nem számít a belső... ezért valószínű a férfi nem önszántából lesz olyan amilyen, csak már annyira elege van a csalódásokból, és a nők érdekes gondolkodásmódjából(tisztelet a kivételnek), hogy már sak azt a megoldást látják, hogy érzéketlen, sexmániás bunkó s*ggfejek lesznek/ünk :(
2012. júl. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Szerintem vonzó ha valaki kiáll amellett amilyen és nem akar megváltozni.
2012. júl. 20. 19:38
 4/38 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy egy ember személyisége folyamatosan változik. Gondolj csak bele, ha egy kisgyerek megégeti a kezét a tűzzel többször nem fog belenyúlni.


Mi férfiak is ilyenek vagyunk. Már aki ilyennek született -mint én-, előbb utóbb rájövünk, hogy nem kifizetődő őszintének és lelkiismeretesnek lenni, mert annál jobban fog fájni utána. És minden egyes pofon után kopik az őszinteség, a jófiúság, mert tudjuk hogy nem akarunk még egyszer akkora pofont kapni.


Persze vannak a rosszfiúk akik nem így működnek, de az másik történet.


247F

2012. júl. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:

és hidd el kedves kérdező: én lennék a legboldogabb ember, ha nem ért volna semmiféle negatívum azért mert "jófiú" vagyok.


így sem lettem gazember, csak már nem tudok bízni a nőkben. és ez nagyon fáj!

2012. júl. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim válasza:
100%
En ilyen vagyok. Baratnom is azert szeretett belem mert ilyen vagyok, azt meg foleg dijazta hogy meg az elejen megmondtam neki hogy kb egy evig no sex, mig biztosak nem agyunk egymasban. Azt viszont megmondtam neki hogy utana nincs kegyelem :) Joideig en sem talaltam baratnot, mert normalis baratnot kerestem, de nem talaltam, mert minden kedves es jolelku lany foglalt volt, a tobbi meg egy szutyok volt. (nehogy azt hidd hogy a lanyok jo arcok mind) Most hogy a mostani baratnommel megismerkedtem 4 honapja aldottam az Istent hogy tudtunk talalkozni. Azert sok szerencset hogy olyan sracot talalj mint amilyet leirtal. :)
2012. júl. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól emlékszem sok ilyen kérdés volt, és általában ugyanaz sült ki belőlük: vannak ilyen fiúk, csak azok csúnyák, vékonyak, kövérek, alacsonyak sötöbö, és senki nem veszi számba őket.
2012. júl. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Sajnos vannak kretének, de csak felfogás kérdése ki hogyan vonja le a konzekvenciát. Más hülyeségéért miért a jónak kell a rosszhoz igazodnia?
2012. júl. 20. 19:48
 9/38 anonim ***** válasza:

7esnek igazat adok.


A kérdezőnek meg: nem a rosszhoz kell igazodni, csak felvenni egyfajta pajzsot, hogy más ne ejtsen sebet rajtam.

2012. júl. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

Azért van kevés mélyérzésű, éretten gondolkodó férfi, mert az emberek tulajdonságai a legtöbb esetben normális eloszlást követnek. Ez azt jelenti, hogy átlag-közeli tulajdonságú emberből sokkal több van, mint szélsőségesből. Például a férfiak nagyon nagy százaléka 180 centiméter körül van, de elhanyagolható azok száma, akik 160 centi alattiak vagy két méter fölöttiek.


Vannak, akik 20 évesen már érettek, vannak, akik csak 30 évesen lesznek azok, de a legtöbben 25 éves koruk környékén érnek meg igazán.


A lényeg, hogy a szélsőségesen pozitív és negatív tulajdonságokkal bíró emberekből biológiai törvények miatt sokkal kevesebb van, mint átlagosból.

2012. júl. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!