Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem ezt a mondást hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem ezt a mondást hogy egy férfi mellett nő lehessen?

Figyelt kérdés

Elgondolkodtam úgy átfogóbban ezen a sokat hallott mondaton.

Mikor egy nő mondja hogy egy férfi mellett ő nőnek szereti (szeretné) magát érezni.

Nos egy nő mitől érzi nőnek magát?? Mert erre nem jöttem rá. Elkezdtem gondolkodni mit csinál egy nő.. Arra a következtetésre jutottam hogy semmit.(mert ha valamit csinál akkor arra ráfogja hogy nem nőnek érzi magát ez nem női munka stb. Nos akkor érzi nőnek magát egy nő?

Oszátok már meg velem ezt a titkot.


2012. júl. 20. 02:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog sikerülni. :)


"Nos egy nő mitől érzi nőnek magát??"


Ez annyira mást jelenthet mindenkinek! Nekem azt, hogy van önérzetem, lelkierőm, önálló vagyok, független, van tartásom- mindez jó értelemben.


Számomra a férfi- aki ezekben társ, kiegészít, támogat, elfogad.


Míg mások szerint (amit én sosem értettem): a nő a "gyenge", a férfi az erős, irányító, gyámolító mellette.


Nekem erről inkább a gyerek-szülő kapcsolat jut eszembe, de még az sem ennyire "negatív". :)

2012. júl. 20. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinek mást jelent, de leginkább azt, hogy a pasi nem jön be a nőnek.
2012. júl. 20. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Semmit nem csinál egy nő?? Ezt hogy érted? Pl. főzés, mosás, takarítás. Meg szerintem manapság már szinte mindent megcsinál 1 nő. Lásd munkahelye van, füvet nyír,rotál, autót vezet néha már azt gondolom a farka is kinől mindjárt. Spermát a spermabankból és akkor mégis miért vannak a férfiak?

Én attól érzem nőnek magam-többek között-hogy a párom vezet autót meg az ilyen férfias dolgokat intézze el. Tudjon bocsánatot kérni, felnézzek rá fizikailag is szellemileg is. Legyen erős, bátor, szilárd néha kicsit agresszív.

2012. júl. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Na utolsó, te számomra olyan össze-vissza írtál, hogy nem is értem!


Miért nőne farka egy nőnek attól, hogy manapság már megteheti, ami régen tiltva volt, és amihez van tehetsége? :D


"Én attól érzem nőnek magam-többek között-hogy a párom vezet autót meg az ilyen férfias dolgokat intézze el. Tudjon bocsánatot kérni, felnézzek rá fizikailag is szellemileg is. Legyen erős, bátor, szilárd néha kicsit agresszív."


Fúúú... én ettől le se írom, minek érezném magam. :D De Nőnek biztos nem. ;D

2012. júl. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Egy nő a lakatlan szigeten is nőnek érezheti magát. Az a kijelentés, hogy "csak X mellett érzem magam igazán nőnek", az számomra azt jelenti, hogy a saját nőiességével a nő nincs egészen rendben. Aki ezt a dolgot helyretette magában, az nem igazán szokott ilyet mondani.
2012. júl. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: ott a pont. :)
2012. júl. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Én nem értem ezek szerint a női gondolkodást...

A nőknek régen az volt a bajuk ,hogy elnyomásban éltek. Most már teljes a szabadság elmehet egy nő is katonának autószerelőnek rendőrnek vagy aminek csak akar. Ne sértődjetek meg nők de 10-ből 9-en azzal jönnek ,hogy ő-mos főz takarít. -De itt jön a visszakérdezés..

-Egy férfi míg egyedül él szerintetek nem mos főz takarít ha nem akarja hogy megegye a retek? És emellett csinálja a munkát és a többi dolgot. Na de most a egyre több férfi bódorog a világba nő nélkül ,mert a nőknek már csak a szuperhős fazonok jönnek be ,olyan mint amilyenek a reklámokba vannak. De az emberek 98% nem olyan mint ezek az ideálok. Szóval én ezért nem értem ezt az egészet.

2012. júl. 21. 01:06
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

Kérdező: nekem a szépfiúk jönnek be, akik besegítenek a házimunkába. :)


Ha nem: élek egyedül, megengedhetem magamnak, jó a fizum. Szexre meg úgyis akad valaki, ha azt akarom.


Persze, ez nem hangzik jól, de ez van. :)

(Hozzáfűzném: van partnerem, egy kedves srác, akit imádok. Nagyon vonzó, helyes! Besegít a házimunkába is, így a sok tanulás-munka mellett nem végezhetem egyedül. Nem szuperhős, de arra nincs is szükségem. Ő egy hétköznapi hős, és övéké a jövő- meg a nők is). :D

2012. júl. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Na de most a egyre több férfi bódorog a világba nő nélkül ,mert a nőknek már csak a szuperhős fazonok jönnek be ,olyan mint amilyenek a reklámokba vannak."


Ezt szerintem te kevered azzal, hogy manapság a nőknek is vannak "igényeik", másképp nem létesítenek kapcsolatot/kilépnek belőle. :)


Nem szuperhőst akarnak ők- a környezetemben azt látom, hogy egyrészt egy helyes srácot akarnak, aki külsőleg tetszik. Már nem állnak össze számukra nem vonzóval is, csak, hogy legyen valakijük.


Másrészt: az együttélés során is elvárhatják a társuktól, hogy az megossza velük az élet terheit, idomuljon hozzájuk, ne csak egyoldalúan a nő alkalmazkodjon. Ha ez nem történik meg: szintén lelépnek.


Válogatósabbak (mint régen), mert megengedhetik maguknak, de hát ezt a férfi is megteheti.


Ennyiről van szó, nem "szuperhős" szövegről. :))

2012. júl. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"Nem a külső a lényeg...

-De nézzen jól ki a pasi.


Vagy nemszámít, De legyen gazdag!


Én csak ezt látom.

2012. júl. 21. 02:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!