Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy 17 éves fiú, szomszédo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 17 éves fiú, szomszédom, és nagyon bejön. Elköltöztek külföldre és msn-en beszélgetünk néha. Amikor beszélgetünk egy idő után nyomul meg felajánlja, hogy mi lenne ha lefeküdnék vele?!

Figyelt kérdés

. Ez után fél évig nem is beszéltünk egymással. Most egy hónapja újra jelentkezett, ugyan így. Csak most belementem, haza is jött, de írtam egy sms-t neki, hogy mégis meggondoltam magam. Azóta egyszer találkoztam vele, de akkor is csak egymásra mosolyogtunk. Semmi több=) =S Szeretnék egy kicsit közelebb férkőzni hozzá, hogy például barátok legyünk.Szerintetek ezek után elhívjam beszélgetni?

^o) L/13


2009. júl. 14. 23:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
szerintem 13 eves letedre nem kene lefekudnod egy 17 eves fiuval.Meg nagyon eretlen vagy hozza mind lelkileg mint testileg 1....2.ha le is fekudnel vele azthiszem nagyon fajna neked mert azert egy 17 eves fiunak mar eleg nagy cerkaja van es te meg....13 eves vagy.
2009. júl. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!