Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 hete nem láttam, erre <a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 hete nem láttam, erre <a class="inlineAdmedialink" href="#">sms</a>-ben közli, hogy újabb két hétig nem fogom. Ezt csak én vagyok képtelen elviselni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 21. 17:54
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
öhm.. szóval nem tudom miért lett ilyen a kérdés... de akkor leírom megint. 5 hete nem láttam, erre SMS-ben közli, hogy újabb 2 hétig nem fogom. Ezt csak én vagyok képtelen elviselni?
2012. júl. 21. 17:55
 2/14 AvernusTriad ***** válasza:
Igen, engem is bosszantanak az értelmetlen karakterek.
2012. júl. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 AvernusTriad ***** válasza:
Az 5 hét alatt nem is beszéltetek? Miért van távol?
2012. júl. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen csak rossz a távkapcsolat nem csak te vagy képtelen elviselni, de függ attól is miért kell ilyen hosszu időt távol töltenie tőled ha nyomos oka van akkor ki kell birni de ha nem nyomos az ok és sokszor fordul elő szakits vele mond meg neki hogy nem birod a távkapcsolatot
2012. júl. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

5 hét alatt annyit beszéltünk, hogy minden nap ír egy SMS-t, hogy "szeretlek". Ennyi. Én meg nem tudom őt hívni..

Azért van távol, mert dolgozik. De nem hiszem el, hogy egy hónapban egy napra nem lehetne hazajönni... Mindig ez van. Megbeszéljük,h találkozunk, hazajön és vagy aznap vagy előtte egy nappal szól, hogy bocsi, nem megy. Ritka alkalom, amikor mégis hazatéved.

2012. júl. 21. 18:01
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
Jaj de jó Ez egy HTML "kód". Az a hivatkozást jelöl, olyan hivatkozást, mely kapott egy "inlineAdmedialink" nevű osztályt. Ez az osztály vagy azért lett definiálva, mert tartozik hozzá egy CSS ami a hivatkozást kinézetét határozza meg, vagy esetleg egy Php kód részlete ez... a href pedig az elérési utat. Mivel kettős kereszt van itt ezért 90%, hogy a HTML kódon belül van egy hely amire mutat a hiperlink. Tehát oldalon belüli mozgás. Remélem segítettem. 19/F
2012. júl. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, legalább ezzel is okosabb lettem, de akkor is idegesítő. :D
2012. júl. 21. 18:03
 8/14 anonim ***** válasza:
Bocs kihagytam a lényeget. Az sms-re kell kattintani, hogy az "ugrás" megtörténjen. ;) De ez most hogy hoztad össze ? XD
2012. júl. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 AvernusTriad ***** válasza:
Ennyi kommunikációval én is bosszankodnék. Nem ismerem, de esélyesnek érzem, hogy vagy megcsal, vagy csak eltávolodott tőled/megunt.
2012. júl. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs... Rejtett profizmusom előtérbe került. :D
2012. júl. 21. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!