Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiakadtam! Kiderült hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadtam! Kiderült hogy a pasim legalább 4 évvel fiatalabb. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

3 hónapja jöttem össze egy angliai fiúval. Szüleim imádták, a barátaim is nagyon megszerették, de pár perce a facebookján nyomoztam a szülinapja után, mert az nincs feltüntetve és úgy rémlik hogy mostanában lesz neki.

Nagy nehezen lelapoztam a hülye idővonalán az esedékes köszöntőkig...hát egy tucatnyian köszöntötték a 20.szülinapja alkalmából.

Kiakadtam. Nekem azt mondta 23 éves. Teljesen kivagyok.

Még gyanúsítgattam is hogy nagyon fiatalos az arca, de esküdött a korára.

Minden olyan szép volt vele, gondolkodásban nagyon érett, de ez... kiábrándító! Gyanús volt, hogy a diákigazolványát nem tudta ált. előkaparni amikor együtt utazgattunk, de erre igazán nem számítottam.

Hazudott nekem, be sem merem vallani a szüleimnek, se senkinek. Hülyén érzem magam!

Most elvileg várok rá, amíg szeptemberre újra megérkezik, de nem tudom mit gondoljak. Legszívesebben felhívnám leteremteni, de már az is megfordult a fejemben hogy ha ekkorát hazudott akkor szórakozott velem, és nem is látom őt viszont szeptemberben egyébként sem?

Hol kezdjem mérlegelni a dolgokat? Kérlek írjatok, én képtelen vagyok most hideg fejjel gondolkodni.


2012. júl. 21. 18:28
1 2
 1/17 AvernusTriad ***** válasza:
100%
"Minden olyan szép volt vele, gondolkodásban nagyon érett" Értem én, hogy hazudott, de ez tényleg ekkora ügy?
2012. júl. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Lehet csak sejtette hogy ha megmondja a valós korát nem jössz vele össze, szerintem ne hamarkodd el de jogos hogy dühös vagy érte sürgössen beszéld meg vele ezt a szitut és kiderül mi lesz .. Amugy ha jól érzed magad vele és mindenki más is kedveli a családból barátokból akkor talán nem kéne otthagyni mert fiatalabb.
2012. júl. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem sejtette, tudta hogy nem jönnék össze sokkal fiatalabb fiúval.
2012. júl. 21. 18:34
 4/17 A kérdező kommentje:
Ráadásul ha komolyan vette volna ezt kapcsolatot, tudhatta hogy egy ilyen alapvető dolog kiderül. Miért nem nyomoztam hamarabb! :(
2012. júl. 21. 18:35
 5/17 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem is próbálj megnyugodni inkább nézd olyan szemszögből a dolgot, hogy valószínű hogy nagyon tetszel neki és azért nem mondta el a korát mert félt attól hogy megszakad köztetek a kapcsolat, ne teremtsd le de kérdezd meg tőle hogy miért tette, inkább azt kérdezd hogy azért mondott-e neked mást mert nem akarta hogy vége legyen köztetek annak ami jó. De ez egy vélemény sok sikert a megoldáshoz.
2012. júl. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 AvernusTriad ***** válasza:
Ezek szerint igaza volt, hogy hazudott. De jól megvoltatok, a családdal is jól kijött. Komolyan kidobnád ezért?
2012. júl. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 szamo77db ***** válasza:

Az én apám is fiatalabb az anyámnál. Ha szereted a bará-

todat, ezért el ne hagyd őt! OK, hazudott, de ezt meg

kell beszélni vele. Ne légy ennyire indulatvezérelt!

Próbálj kicsit higgadtabban viselkedni a barátoddal!

2012. júl. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem nem őszinte,ha már most hazudik és ilyenekben ilyen kis apróságban hogy hány éves szerinted nem fog másban is?Szerintem csak megakart fektetni.Nekem van tapasztalatom hazudós fiúkkal!Sohasem változnak meg!Soha!Ha vele maradsz számolj ezzel persze azzal is hogy mimdig lesz egy jó kifogása arra hogy miért "füllentett ".Főleg hogy angol ki tudja mit csinál amikor külön vagytok..sztem az is lehet van másik b.nője is.Dobd ha jót akarsz magadnak és én még a válaszát se hallgatnám meg mert úgyis kitalál valami olyat ami neled tetszen!
2012. júl. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Jó emberek vagytok hogy nem viccelődtetek a helyzetemen, és rögtön ennyi nyugtató üzenetet küldtetek. Köszönöm. Szívtam egy cigit ( miatta szoktam le pár hónapja ), és betömtem ez idő alatt egy félvödör nutellát.

Nem dobom ki innen távolból, de amint visszatér leülök vele beszélni. Főként abból a megfontoltságból amit az utolsó válaszoló írt, kiváncsi leszek a srác reakciójára. Köszönöm emberek!

2012. júl. 21. 18:48
 10/17 anonim válasza:
Engedd meg, hogy kérdésedre kérdéssel válaszoljak.. Változott valamit a srác azáltal, hogy kiderült, hogy nem 23, hanem 20 éves? Attól még ugyanaz, akibe -elvileg- beleszerettél. Nem lett más ember ettől.
2012. júl. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!