Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiakadtam! Kiderült hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadtam! Kiderült hogy a pasim legalább 4 évvel fiatalabb. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

3 hónapja jöttem össze egy angliai fiúval. Szüleim imádták, a barátaim is nagyon megszerették, de pár perce a facebookján nyomoztam a szülinapja után, mert az nincs feltüntetve és úgy rémlik hogy mostanában lesz neki.

Nagy nehezen lelapoztam a hülye idővonalán az esedékes köszöntőkig...hát egy tucatnyian köszöntötték a 20.szülinapja alkalmából.

Kiakadtam. Nekem azt mondta 23 éves. Teljesen kivagyok.

Még gyanúsítgattam is hogy nagyon fiatalos az arca, de esküdött a korára.

Minden olyan szép volt vele, gondolkodásban nagyon érett, de ez... kiábrándító! Gyanús volt, hogy a diákigazolványát nem tudta ált. előkaparni amikor együtt utazgattunk, de erre igazán nem számítottam.

Hazudott nekem, be sem merem vallani a szüleimnek, se senkinek. Hülyén érzem magam!

Most elvileg várok rá, amíg szeptemberre újra megérkezik, de nem tudom mit gondoljak. Legszívesebben felhívnám leteremteni, de már az is megfordult a fejemben hogy ha ekkorát hazudott akkor szórakozott velem, és nem is látom őt viszont szeptemberben egyébként sem?

Hol kezdjem mérlegelni a dolgokat? Kérlek írjatok, én képtelen vagyok most hideg fejjel gondolkodni.


2012. júl. 21. 18:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
lényegébe mi a probléma ? te hány éves is vagy?
2012. júl. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nos én is belefutottam egy ilyenbe. Csak pasiként. És én voltam az aki elhallgatta az életkorát. A miért-re szeretnék egy kicsit magyarázatot adni.

Említetted, hogy tudta, nem jönnél össze vele ha fiatalabb lenne nálad. Szerinted miért mondta hogy idősebb??? Válaszolok, azért hogy ti járjatok. Ha érett a gondolkodása, akkor felteszem meg tudja különböztetni a hazugságot a hazugságtól. Mert van különbség. Van ami árt, és van a kegyes hazugság. Ezt a füllentést az utóbbi kategóriába soroltam én is mert igaz a saját érdekeimet helyeztem előtérbe, de ezzel két ember boldogságát alapoztam meg. Az én barátnőm 11 évvel idősebb. Ugyanúgy voltam vele mint a srác veled. Csak esetemben nem volt biztos az, hogy nem lesz semmi ha kiderül az életkor. Mégis hallgattam róla, mert így láttam jónak. Amíg tudtam próbáltan elterelni a témát, s mikor már nem sikerült megmondtam. Azóta is együtt vagyunk. Szóval az, hogy fiatalabb nem jelenti azt, hogy éretlenebb lenne egy komoly kapcsolathoz. Ezt neked is be kell látni, hiszen ezt írtad. Miért dobnád ki? Ha minden klappol?

2012. júl. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem szakíts vele. Nem érdemled meg. Ha csak ezért képes vagy dobni, mert fiatalabb nálad, amúgy meg minden szép és jó, akkor h*lye vagy. Már megbocsáss.
2012. júl. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

én a 25ből taposok ki lassan. Úgy voltam vele hogy a 23 még foghíjasan belefér.

79%ban hasznost válaszokat adó: köszönöm hogy leírtad a te álláspontod. Sokáig úgy gondoltam, hogy valóban csak megfektetésre megy a srác, ha ilyenben hazudik, de örülök a megerősítésnek hogy ez nem feltétlenül így van.

Most úgy érzem hogy a mi esetünkben sem lehet szó ilyenről mert valóban minden klappolt.

Nem tudom hogy az utóbbiak közül a második 79%os válaszoló is még ugyan az a személy e, de igaza van éppúgy ahogy az előző válaszolóknak is.

Nem érdemelném meg, ha ilyenért szakítanék vele.

Nem fogom megdicsérni őt, de nagyon szeretem, és úgy döntöttem hogy megéri kiállni érte. Lenyugodtam. Jó éjszakát olvasók!

2012. júl. 21. 20:52
 15/17 anonim ***** válasza:

Istenem.. Ilyen embereket. Szerintem lődd le magad, mert 4 évvel idősebb vagy nála..

Tetszettél neki, tudta hogy nem jönnél vele össze, ha a valódi korát mondaná, ezért "hazudott".

Ez annyira ciki? Mert ha ciki, akkor már nem menő ugye? ::S:S:S:S hatalmas szerelem lehet.

2012. júl. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
és akkor mi van ha fiatalabb? attól még ugyan az az ember... ne legyél már ennyire nevetséges
2012. júl. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mi lett az ügyből?
2012. szept. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!