Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb férfinak csak a kalandot kereső, bulizós lányok kellenek?

Figyelt kérdés

Sajnos azt tapasztaltam, hogy aki számára fontos a gondolkodásmód, a belső értékek, ősinteség, megbízhatóság az nem kell senkinek. Vagy legalábbis nagyon nincs szerencséje párkeresés terén.

Én nem szeretem az egyéjszakás kalandokat, nem vágyom és nem is vágytam soha ilyesmire. A legtöbb férfinek pedig a bulizós, szeszélyes, kötöttség nélküli lányok jönnek be. Ez elszomorító.

Aki kicsit normálisabban, komolyabban gondolkodik miért nem lehet szerencsés?


25/N


2012. júl. 21. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Akkor én ezek szerint szerencsés vagyok...


22/L

2012. júl. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mentem a külsőre, kudarc. Mentem a belső értékekre, kudarc. Hagytam az egész koncepcióm a francba, és belém botlott (!) a tökéletes nő. Ne pörögjön mindenki folyton azon, hogy nem talál senkit. Nem is keresni kell! Éljetek! F
2012. júl. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Macs1209 ***** válasza:

Akkor én nem a legtöbb férfi vagyok :D


Bulikból már kinőttem, egy éjszakákból kinőttem.


Azért az sem mindegy, hogy bár megvannak a belső ér-

tékek, milyen a gondolkozásmód? Mert bár vannak "nor-

mális" nők, lehet pár perc beszélgetés illúzióromboló

hatású lesz, mert a normális számukra teljesen mást

jelenthet, mint pl számomra.

2012. júl. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 AvernusTriad ***** válasza:

Te vagy a sokadik, aki ezt megkérdezi és a válasz ugyanaz marad:


25 felett már kezd egyre több lágy benőni, és fontosabb dolgokkal foglalkoznak, mint a buli. Mindig lesznek partiarcok, de te ezzel ne foglalkozz, ahogy én se (26F) foglalkozok a partip*csákkal.

2012. júl. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. júl. 21. 21:39
 6/9 ASOT ***** válasza:

vannak akik tényleg az ilyen lányokat szeretik, vannak akik azt a mire te vágsz!


ÉS vannak akik azért pártolnak át ezekhez a lányokhoz, mert könnyebb falatok és nem kell küzdeni értük, meg várni várni várni vágyakozni..és több az esély is, és talán azért mert akivel komolyan akarták azokkal nem jött össze...

2012. júl. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb nőnek is a kalandot kereső, bulizós férfiak kellenek, kiegészítve azzal a rögeszmével, hogy a kalandot kereső, bulizós férfi majd pont őmellette megállapodik. De azért a "gondolkodásmód, belső értékek, őszinteség" talaján álló egyedek a legtöbb nőnél ugyanúgy nem jönnek be, mint ahogy a férfiaknál sem. Ez van.
2012. júl. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Jakoda Annamária válasza:
Azok után ne sóvárogj, aki bulit és a kalandot hajtja, biztos nem akar kötöttséget és hagyni kell, viszont megfontoltan és érett gondolkodásoddal még Te is lehetsz felszabadúltabb és beválalósabb, ha fiúk szeretik az ilyen lányokat. Mindig Te döntöd el úgy is, mi az a határ, amit még be lehet vállalni. Kényszerből soha semmit nem szabad!
2012. júl. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. júl. 22. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!