Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfinak vagy nőnek lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfinak vagy nőnek lenni jobb? Miért?

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 12:54
1 2 3
 1/21 nielindi ***** válasza:
szerintem ezt csak az tudja, aki mindkettő volt már.de ilyen nincs.
2012. jún. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
Sajnos van olyan, kedves első, de olyan emberek véleményére nem adunk :) mindenesetre én örülök, hogy nem menstruálok, és nem kell magassarkút hordanom, :)
2012. jún. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
en nem lennek ferfi:)
2012. jún. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, csak nézzél ki kurwa jól.
2012. jún. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 nielindi ***** válasza:
egy férfi ha átoperáltatja magát, akkor sem lesz 100%-oasn nő. és forditva sem. ezért még mindig azt mondom, h olyan nincs, aki férfi és nő is volt. :)
2012. jún. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Mindenkinek rögtön az jut eszébe, hogy menstruálni rossz, de szerintem azt a nők megszokják már egész fiatal koruktól fogva és nem furcsa nekik.
2012. jún. 13. 13:03
 7/21 anonim ***** válasza:
Egy ffi-nak nem kell elbújni annyira, ha brunyálni kell nem kell le gugolni. Csak elég elő rántani. Nem menstruálunk nem mi szülünk ami állítólag fáj nagyon. Nem kell azt állni mint egy nőnek, hogy pasink el ver mert ez fordítva fordul elő bár én nem vagyok ilyen. Nem k*rváznak le minket nem erőszakolnak meg minket. Jobban meg tudjuk védeni magunkat. Egy normális ffi-nak van tekintélye mindenhol! 24F
2012. jún. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 nielindi ***** válasza:
kedves kérdező! attól, h megszokjuk, h menstruálunk (mert mi mást tudnánk csinálni?!) attól még nem jo. igenis rossz tud lenni sokszor.
2012. jún. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Első: Dehogynincs, Terry Black mindkét csapatban játszott már :D
2012. jún. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
#9-nek: Nem, ö egy harmadik csapatban játszott.
2012. jún. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!