Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mond ilyet egy nő egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mond ilyet egy nő egy férfinak?

Figyelt kérdés

Beszélgetnek, leveleznek, jó barátok, mindent megbeszélnek, nincs köztük semmi egyéb. A nőnek van párja amúgy. Ha a férfi csak a legkisebb mértékben is utal arra, hogy köztük lehetne is valami, pl. egy szexuális jellegű utalás vagy poén, akkor erős kiakadás, hogy őt ne nézze ribancnak, meg hogy ebből olyan téren nem lesz semmi, csak jól érzik magukat együtt.


Ehhez képest olyanokat ír, hogy 1 hét távollét egy évezrednek fog tűnni, meg hiányozni fognak a beszélgetések. Meg buliban ráír a pasira, hogy hiányzik-e ott neki. Pasi lakására elmegy beszélgetni. Mit akar egy ilyen csaj, miközben amúgy van párja régóta, tényleg csak barátságot?


2012. jún. 5. 07:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Melegen tartja hogyha egyedül maradna elővehesse, vagy szimplán lelki szemetesládaként van tartva. Nők utálnak egyedül maradni, egyesek egyenesen a gondolatától is rettegnek. A legtöbben például csak akkor szakítanak amikor már a következő delikvens elő van melegítve. Tudom, van két nővérem (27,30). 16 éves koruk óta egy percig sem voltak szinglik (most házasok+gyerek).


25/F

2012. jún. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Hát nem, mint ahogy te sem. Teret ad neked, ha jól csinálod elérheted a célod, ha nem hozod ki a pillanatot akkor nem és számára az sem dráma. Sodrodik az eseményekkel, az evező nálad van.


Képzeld el ezt forditva, otthon az asszony és időnként ostromol egy másik nő. Ha épp uncsi az asszony hagyod hogy ostromoljon. Ha ehhez nincs kedved akkor leoltod. Ha már ez is uncsi akkor jöhet egy másik ilyen partner, mindegy milyen áron, csak legyen izgalmas az élet.

2012. jún. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
egyes ilyen nok faszt akarnak, masok csak jo baratot akinek meg sem fordul a fejeben hogy lefektetne. Na most... azt tudjuk hogy a nok olyanok mint a matek: senki se erti oket(csak a tobbi no) de szuksegetek van rajuk. Es az is teny hogyha egy no utal arra az nem biztos hogy azt jelenti, lehet hogy csak olyan kedvebe van hogy ilyeneket mondjon. 19/L
2012. jún. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
nem értem h ezen mit kell kiakadni.. nekem is van pasim, meg egy ilyen haverom is, de nem sértődök be ezen :D
2012. jún. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Johnny B. Goode ***** válasza:

Mert etikátlan eljárás valakit bátorítani, aztán lelohasztani a lelkesedését, hogy aztán megint kezdődjön az egész elölről...

Ha csak barátnak kell, akkor lehet vele értelmesen és normálisan viselkedni, beszélni és nem kell adni szerencsétlen alá a lovat.

2012. jún. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

Elsőnek igaza van, a nők tényleg iylenek. Ráadásul nem is bonyolultak a nők, könnyen megfejthetőek. A mai nő nem bonyolult.


Számomra azt a nőt, aki egyedül nem képes meglenni, nem tudom felnőttként kezelni.

2012. jún. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
jajj, már, ha meg szingli, és szexel ezzel-azzal, akkor meg k.rva..... ugyh hagyjuk már :D
2012. jún. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem te egy pótlék vagy, lehet sok mindent beszél meg veled stb de nem hiszem hogy lesz több is amig a pasia nem unja meg és dobja ki
2012. jún. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Egy ilyen csaj előszeretettel húzza el a mézesmadzagot a pasi előtt,de valószínűleg necsak ő előtte,hanem más férfiakkal is így van!!!

Hagyd a f*nébe!

2012. jún. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Azért sértődik meg, mert titokban gondol ilyesmire, és fél hogy

1 rájössz te is,

2 tönkremegy a házassága.

Először csak lelki szemetesládának kellettél, de most ráébredt, hogy több is lehetnél, magát is le akarja beszélni. ez olyan, mint amikor egy csávó tök homofób, aztán később homokos lesz. Az egész dolog csak azért van, hogy leplezze a vonzalmát. (Talán saját maga előtt is, de szerintem ezen már túl vagyunk.)



Tapasztalatból mondom: Volt egy pasim, úgy éreztem, ő a tökély,jobb nem is lehetne, aztán egy ismerősöm kezdett kétértelműen viselkedni, pont úgy, hogy még ne legyek biztos benne ő mit akar tőlem. hogy csak baráti közvetlenség, vagy meg akar feketedni. én meg sokat agyaltam azon: mi legyen:ha beszélek róla, de ő nem úgy értette, akkor nagyon ciki lesz a dolog, nem? Hónapokig ment a húzd.meg ereszd meg, mire kiböktem, hogy nem akarok viszonyt vele. kiderült, hogy mindketten hónapok óta rágódtunk a másik érzésein, vonzódunk egymáshoz. És itt jön két fontos információ: mire eljutottam a dolog tisztázásához, már kevésbé vonzódtam a pasimhoz, másrészt, ha nem én huzakodok elő vele, valószínűleg könnyűszerrel le is pattintom.

Idővel elhagytam a barátomat őérte.

adj időt neki, most még bizonytalan magában. Ha túl korán huzakodsz elő vele, ugrott a dolog, ébredjen rá ő, hogy akar téged.

2012. jún. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!