Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az zavaró, ha van bajszom de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az zavaró, ha van bajszom de csak szőke? Vagy inkább gyantáztassam le?

Figyelt kérdés
Lányok és fiúk válaszát is várom. Lányok, ti meghagyjátok vagy leszeditek? Félek, ha legyantáztatom utána csúnya lesz ahogy nő vissza...
2012. júl. 22. 12:41
 1/7 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
0%
Ha nem nagyon látszik ne ,ha hosszabb a végéből vágj inkább mert,igen csak megerősödne és gyorsabban nőne
2012. júl. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom hogy mitől mennyire nő vissza, de minél inkább eltünteted,annál jobb.Csajoknál nem menő.Lehet hogy messziről nem tűnik fel, de közelről akkor is látszódni fog.
2012. júl. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak végéből vágsz, akkor lesz erősebb, a gyantától nem, hülyeség, amit az első írt. Én már évek óta gyantáztatom, de nekem nem szőke, hanem sötét, úgyhogy nekem rendesen látszik is. De ha a tied nem/alig látszik, szerintem hagyhatod.

18/L

2012. júl. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Amikor legyantáztatod utána mennyi idő múlva nő vissza? És amikor nő akkor nem csúnya a kis fekete pontok vagy fekete apró szőrök?:S
2012. júl. 22. 12:57
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb. olyan 3 hét, mire visszanő. De azt mondta a kozmetikusom, hogy attól függ, milyen növekedési stádiumban van a szőr, szóval nem mindig ugyanolyan gyorsan nő. És nyugi, nincsenek fekete pöttyök, főleg, ha normálisan van leszedve. Meg neked amúgy is szőke, attól meg nem változik feketévé, hogy gyantáztatod. Én a karomat is gyantáztatom és vannam olyan részek, ahol csak szőke, pihés szőrök vannak, mégsem lett fekete, sem erősebb, ugyanolyan pihés. Úgyhogy bevállalhatod, semmi gond nem lesz :)
2012. júl. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, és nem csúnya, amikor visszanő, mert akkor még nem is látszik. :)
2012. júl. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Aha,értem. Köszönöm! Majd még megkérdezem a kozmetikusom véleményét is:)
2012. júl. 23. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!