Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélyem válás után két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem válás után két kisgyermekkel megtalálni az igaz szerelmet?

Figyelt kérdés

9 év együttélés, 5 és fél év házasság után 28 évesen most elváltam. Túl fiatal voltam és naív mikor elköteleztem magam. Tudtam, hogy nem volt tökéletes választás, de féltem, ha nem mondok igent, életem végéig egyedül maradok és ezt nem mertem megkockáztatni. Azt hittem, hogy át tudom formálni az embereket olyanokká amilyennek én szeretném hogy legyenek. De ez sajnos nem így működik. Most már tudom, de azóta született két kisgyermekünk, akiket én nevelek. Az apa mondjuk rendszeresen látogatja őket, de ez nem lényeg.

Szerintetek van esélyem két kisgyermekkel új párt találni? És ha igen hol lehet rátalálni? Az internetes társkeresőkben nem bízok. Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. júl. 15. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:

"Szerintetek van esélyem két kisgyermekkel új párt találni? És ha igen hol lehet rátalálni?"


esély az mindig van, amíg élsz, ha tudnák a választ hol lehet életre szólópárt találni, akkor talán nem is kérdeznék olyan sokan ugyanezt. csak a sablon szövegek jönnek: park, mozi stb...

2009. júl. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Anyu példáján okolva esély az van. Párt találni? Pl oviban szitnén egyedülálló apuka.. L18
2009. júl. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tipikus b*ta észjárás. "nem találok mást, ettől félek" típusú nőktől kiráz a hideg. Nem hiszem el, h pasi nélkül nem érzed magad teljesértékűnek? Ezt sem értem, h 9 év után egy nem megfelelő párkapcsolatból házasságba belemenni. Pedig nagyon jó egyedül lenni, ezerszer inkább, mint egy hülye kapcsolatban.

2 gyerekkel nehéz lesz, mert általában a pasik csak kihasználják őket, v szexre, de semmi komly.

Esetleg keress az óvodai-iskolai ünnepélyen egy elvált apukát :)))

2009. júl. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ja igen és még annyit, hogy tipikus igencsak megint buta női észjárás --egy pasit nem lehet megváltoztatni!!!!!

Kutyából nem lesz szalonna! Ha nem tetszik amiket csinál, dobd ki, mert nem fog megváltozni, főleg nem 24 éves kor felett. Sőt, 30 év feletti pasik már rigolyásak és begyöpösödöttek, nem lehet rajtuk változtatni.

2009. júl. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Simán tudsz találni. A környezetemben rögtön két nőről is tudok, hogy válás után is találtak magunknak párt. Nem hiszem, hogy minden pasi sikítva fog menekülni előled, ha megtudják, hogy van két gyereked. Elvált apukák is vannak. ;) Nekik biztos nem lenne gond. Meg mondjuk másnak sem feltétlenül. A dolog hogyanjáról nem sokat tudok mnodani, de azért szorítok, hogy találj valakit. :) Sok sikert! 21/l
2009. júl. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Természetesn tudsz! Egy példa:közeli ismerősünk idén,42évesen talált rá szerelmére,aki 2gyermekes anya. Tudod,mindenkire vár valahol az igazi:)
2009. júl. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!