Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélyem válás után 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem válás után 2 gyerekkel még valaha boldognak lennem egy új párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
30-as éveim elején vagyok és elég szép. Nade ugye az én batyumban van 2 kisgyerek is. Van így esélyem arra, hogy valakinek én kelljek?
2011. márc. 22. 22:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nehezebb így párt találni, de biztos van esélyed.

Az összeköltözés az ami nehezíti a dolgokat ilyenkor.


Ismerek nem is egy olyan házaspárt akiknek van 2-2 mostohagyerekük az előző házasságból, és született még 1-2 közös. Persze el kell fogadnia a későbbi párodnak, hogy veled jár még 2 gyerkőc, de ha szeret, akkor ezzel nem lesz gond. Talán olyanoknál nagyobb eséyled van akinek már szintén van gyereke.

2011. márc. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nehezebb találni ilyenkor párt, de esélyed mindenképpen van.

Főleg ha még szép is vagy, a 2 gyerek nem akadály. Bár én még csak 22 éves vagyok, de nem egy olyan párt ismerek, akik később jöttek össze, úgy, hogy már volt gyerek az egyik fél részéről és most mind a 2 pár nagyon boldog, sőt született közös gyerek is azóta.

Nem kell feladni, állj pozitívan a dolgokhoz.

Légy vidám, öltözz csinosan, mosolyogj, élvezd az életet.

Ne ragaszkodj görcsösen egy újabb partnerhez, majd jön úgyis ha eljön ismét az ideje :).

De mindenképpen a pozitív gondolkodást és a pozitív hozzáállás tartsd szemelőtt :).

2011. márc. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. márc. 22. 23:24
 4/15 anonim ***** válasza:
57%

Attól függ, mit szeretnél attól a valakitől!

Ha házasságot, vagy életközösséget, az elég nehéz lesz. Hacsak nem arab férfit választasz... vele meg más gondjaid lesznek.

2011. márc. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nehezebb lesz gyerekek mellett, mint "nullkilométeresen", de egyáltalán nem lehetetlen. Ismerek egy nagyon csinos kisgyerekes anyukát. Ha független lennék, kitartóan próbálkoznék nála :)

Még egy szempont: ha azt hozná az élet, hogy elválnánk, még egyszer biztos nem szeretnék még egyszer "családot alapítani" (én is kisgyerekes vagyok). Inkább lennék egy elvált kisgyerekes nővel, mint egy gyermektelennel, aki szülni szeretne. 31/F

2011. márc. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sikerült két gyerekkel, neked miért ne sikerülne? Max akkor nem fog, ha nem hiszel benne. De ez rajtad múlik, meg a hozzáállásodon. 37 nő
2011. márc. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
szia,igen van,anyum példáját tudom csak felhozni(39)..mi is 2-en vagyunk a tesómmal(20)-(16),és mégis egy rendes emberkével van együtt immár 6 éve...nem apáskodik felettünk,olyan mintha egy jó haver lenne..az nagyon fontos hogy a gyermekeid kedveljék őt,és ő is őket...de szerintem nem lesz baj,van sok rendes pasi még a földön,csak valakinek könnyen valakinek pedig nehezen érkezik meg..hajtani,és keresni nem érdemes,majd megtalál,sok sikert menni fog!!:)
2011. márc. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
én 27 éves vagyok és van egy kislányom,10 hónapos.én sajnos nem találok párt.nekem igazából nem is az a baj h a kislányom miatt nem kellek senkinek,hanem magával a párkereséssel vagyok bajban,hogy pici gyerek mellett nem tudok hogyan ismerkedni,úgyhogy nekem egyenlőre marad erre a célre az internet,egyenlőre nem sok sikerlle.
2011. márc. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
27%

Miért nem lehet a normális fériakat választani és nekik szülni. Ja hogy nem az a "húúú" kategória. Csakhogy nekik mostanra a friss ropogós pipihús kéne? Ez van. Nekem meg egy nem a gyerekeit az arcomba toló nő kéne aki huszoniksz évesen szóba sem állt velem hanem hozzáment/szült a menősrácnak most meg itt kesereg hogy milyen nehéz gyerekkel újra párt találni. Vezérfonalunk a modern érában: a megbízható az unalmas. A végkifejlet pedig a szemünk előtt zajlik.

34ffi

2011. márc. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"hanem magával a párkereséssel vagyok bajban,hogy pici gyerek mellett nem tudok hogyan ismerkedni,úgyhogy nekem egyenlőre marad erre a célre az internet,egyenlőre nem sok sikerlle."


Más lesz, amikor már tudsz menni erre-arra a gyerekkel. Játszótéren például egész könnyen lehet gyerek mellett ismerkedni. Csak lehetőleg ne öltözködj és ne viselkedj hősanyukaként.

2011. márc. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!