Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

1. lány:

21 éves

Külső: Kék szem, hosszú, göndör barna haj, az öltözködése egy kicsit visszafogott, inkább kényelmes ruhákban szeret járni, semmint divatosban. Teltebb alkat, 167 cm és 75 kg.

Nincs műkörme, nem vasalja a haját, de igényes és csinos.


Belső: Nagyon kedves és aranyos, jó a humora, és vele szinte bárhol és bármiről el tudok beszélni akár órákig is. Mindig meghallgat és nagyon jófej, bármiben lehet rá számítani. Vicces és szórakoztató, a baráti társaságban általában ő beszél a legtöbbet, mindig vidám, nyitott és könnyen barátkozik. Viszont nem jár el bulizni, csak nagyon ritkán, és akkor is úgy kell elvonszolni.



2. lány:

20 éves

Külső: Barna szem, és hosszú, egyenes fekete haj. Inkább nőiesen öltözködik, sokszor vesz fel magassarkút és rövid szoknyát. A legtöbb ruhája rózsaszínű, szinte mindig követi a divatot, és egy picit olykor kihívó az öltözködése. Nagyon odafigyel a külsejére, van műkörme (de nem olyan hosszú), festi és vasalja a haját, nagyon igényes. 165 cm és 51 kg.


Belső: Nagyon nyitott és ő is könnyen barátkozik, szinte bárhol és bárkivel képes beszélgetésbe elegyedni. Sok haverja van, és nagyon pörgős lány, ezért szinte minden nap megy valakivel valamerre. Általában ő a társaság egyik hangadója, mindig megmondja a véleményét a dolgokról, egy kicsit néha bunkó stílusban, de csak ha oka van rá. Amúgy nagyon vidám, pörgős lány, sokszor járunk el együtt bulizni, minden partiban benne van, jókat szoktunk együtt nevetni, mert minden hülyeségre rá lehet venni.


1. lányban zavar: hogy nem nagyon jár el bulizni velünk, ebből a szempontból nagyon visszahúzódó és csak a baráti társaságával szokott szórakozni. Egy kicsit zavar a súlya is, bár egyáltalán nem tűnik molettnek, meg semmi, nagyon arányos amúgy, de azért nem is olyan szép lapos a hasa, és elég nagy mellei vannak, én meg inkább a kis mellű lányokat szeretem.

2. lányban zavar: sokszor flörtöl az emberekkel úgy, hogy észre se veszi, főleg ha ivott, néha kicsit kihívó a viselkedése, a bulikban mindig nagyon elengedi magát. Ja, és ha iszik akkor elég flegma, de hétköznap meg tök normális


Ti melyik lányt választanátok a kettő közül?


23/F



2012. júl. 22. 18:58
 1/9 AvernusTriad ***** válasza:
Amelyiket szeretem.
2012. júl. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hallod! Sorry, de én ezek után is a nagymamámat választanám, aki nem túl szexi, de intellektuális.
2012. júl. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyiket se
2012. júl. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
úú, de irigyellek :D
2012. júl. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ja, azt kifelejtettem, hogy 1. lány nem cigizik, a 2. lány viszont igen.


Am ezt azért nem írtam bele, mert engem speciel nem zavar a cigi (én nem dohányzok), de hátha lényeges.

2012. júl. 22. 19:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Én hosszútávra mindenképpen az elsőt választanám, de a te helyzetedben probléma lenne, hogy te eljársz bulizni ő meg nem. Szóval lehet jobb lenne ha megpróbálnád a másodikkal mert az írásod alapján közelebb áll egymáshoz a szemályiségetek.
2012. júl. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, ezért nem tudok pasi szemmel állni a dolgokhoz. De én a helyedben az elsőt választanám, mivel vele elképzelhetőbb egy normálisabb kapcsolat mint a másodikkal, mivel ő inkább flörtöl mással, ráadásul ha tényleg sokat is iszik, akkor teljesen elveszíti önmagát és az egészen kiábrándító tud lenni.


Az elsőnél meg szerintem idővel tudsz majd változtatni. Gondolom neked is egészen jól esik egy összebújósabb este mint egy nagyon bulis. Pl.: Csald el magaddal és egyszerűen mondd meg neki, hogy ha nincs kedve a bulihoz akkor menjetek el sétálni, vagy igyatok meg egy kávét vagy valami. Esetleg hozd föl neki hogy nagyon örülnél ha elmenne veled táncolni. Az sem baj, ha nem a zenére táncoltok hanem csak lassúztok lágyan. :)


Na de tényleg nem tudom mást mondani mivel lányból vagyok.

Azért remélem picit tudtam segíteni!


16/L

2012. júl. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ASOT ***** válasza:

én a 2-at.

Amúgy ha szereted és ő is szeret akkor nincs probléma, amíg csak barátkozik vagy gyengén csak flörtöl addig nincs baj.

2012. júl. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem az alapján amit leírtál úgy tűnik, hogy inkább a 2. lány felé húz a szíved (vagy egyéb testrészed).

Egyébként ennyi alapján nem lehet megmondani, hogy melyik lánnyal lenne tartósabb a kapcsolat, nyilván mindenki azt mondja, hogy az elsővel:) Egyébként ha téged zavar ez a csapodár életmód amit a 2. lánynál tapasztaltál, akkor valószínű mindig azon aggódnál, hogy épp kivel csal meg mikor te nem vagy ott...

Szerintem elkéne döntened, hogy mire is vágysz..fontosabbak-e a külső vonások a belsőknél? Melyik után vonzódsz..stb. ?

2012. júl. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!