Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik srácot választanátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik srácot választanátok? (lent)

Figyelt kérdés

Szóval.2 srác van,de nem tudok közöttük dönteni.Bemutatnám őket,egy kicsit...

Az egyikkel jelenleg kavaró viszonyban vagyok,de ritkán találkozunk.A ritka találkozások miatt hétfőn kerek perec ki mondta,hogy nem tud velem így együtt lenni,ha keveset találkozunk,azt is mondta,hogy végzett velem.Este írt,hogy ő még szeret,és szeretni is fog,csak találkozzunk.Ekkor nagyjából kibékültünk.Azóta 2x beszéltünk facebookon.

A másik sráccal körülbelül 1,5 hónapja ismerkedtem meg.Facebookon kezdtünk el beszélgetni,és majdnem minden nap beszélünk már,nagyon megkedveltük egymást.Ő ha szomorú vagyok,felvidít.Már beszéltük,hogy találkozni kéne.


Na de az első személy,amikor elkezdtük ezt a kavarási viszonyt tisztán,érthetően meg mondta,hogy nem akar róla tudni,hogy mással is beszélek hasonlóan,mint vele.Ti melyik srácot választanátok?Nem tudok dönteni.

Bocsi,hogy hosszúra sikerült.Kérlek titeket hogy az oltó válaszokat mellőzétek.

15/L


2012. jún. 30. 13:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Két srácot is hülyítesz, és nem akarsz oltó válaszokat?

Akkor nőj fel, pumpálj egy kis észt a fejedbe, aztán döntsd el magad, melyiket akarod jobban.

2012. jún. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

azt válaszd aki magas , és legalább 17-18 cm nemi szerve van.


nem ?

2012. jún. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
6%
És legalább 500 000-et költ rád évente
2012. jún. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
gondolhattam volna,hogy ilyesmi válaszok fognak érkezni.De ezen már meg sem lepődöm.Csoda lenne,hogyha egyszer normálisan válaszolnátok...
2012. jún. 30. 13:43
 5/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt, amelyik csak megdug és otthagy, hisz többet nem érdemelsz, mert szeretni egyiket sem szereted.
2012. jún. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem élek szexuális életet,és még nem is akarok.Sehonnan nem vagyok elkésve.
2012. jún. 30. 13:45
 7/14 anonim ***** válasza:
Csoda lenne, ha egyszer normális kérdést írnának ki.
2012. jún. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Tényleg, csak 15 vagy.

Akkor a fentebb levők tanácsait fontold meg!

2012. jún. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szerintem azt válaszd akii törődik veled és aranyos,viszont akkor döntsd el meikkel.. ne hűlyitsd mind a 2 őt. 16/F
2012. jún. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó választ.:) megfogadom a tanácsot.
2012. jún. 30. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!