Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap találkozunk hogy megbeszéljük, hogyan tovább. Adjak neki puszit, és ha igen, hova?

Figyelt kérdés
Szakítottunk és most meg szeretnénk beszélni hogy tudjuk-e folytatni,ha változtatunk.
2008. aug. 20. 00:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen. így még ebből is megtudhatsz dolgokat a kapcsolat jelenlegi/(esetleges jövöbeni) állapotáról. lehet hogy azt hiszi majd hogy csókolni akarod és megcsókol(ez biztató lehet). inkább puszi az orcára.
2008. aug. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor nem 3,nem 2 puszi,csak egyet az arcára?
2008. aug. 20. 00:40
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem is adj neki szigorúan puszit! szerintem kettő elég.:)
2008. aug. 20. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az legalább nem egy "bensőséges egy darab csók az arcra", és nem is "divatos három puszi az isminek".
2008. aug. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is 2 puszi arcra elég, a 3 tényleg olyan ismis, trendis, szercsis, szivcsis stb. Egy meg olyan semmit nem mondó..
2008. aug. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy puszi az olyan több, mint barát, de kevesebb, mint családtag. Meg amúgy is. Szakítottatok, de attól még szerethetitek egymást. :) Szerintem egy finom puszi az arcára és neki is jobban fog tetszeni mint a hivatalos 2 vagy 3 puszi. :D
2008. aug. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igy van. Egy finom érzéki puszi az arcra, képes felolvasztani a jeget, és lehet, hogy mégis folytatjátok.

Egy kalappal! :)

2008. aug. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszike! mikor találkoztunk,bemutatkoztam neki,mintha nem majdnem 2éve lettünk volna együtt,és adtam neki puszit...:) összejöttünk:)
2008. aug. 21. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!