Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen békülős programot/megle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen békülős programot/meglepetést csinálnátok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy barátommal csak heti 1x, vagy 2 hetente látom (de akkor több napra), mert messzi dolgozik.

Pontos most voltam nála pár napot, de sajnos a szerelmes napokból lett 1-2 rossz hangulatú is.

Felkaptam a vizet, a hülyülésein (más csajokról, meg ilyesmi) de csak mert ilyenkor úgy félek hogy elveszítem. :(

Ő meg ilyenkor azért mérges, mert mindig komolyan veszek mindent....

Konkrétan nem haragban váltunk ma el, de most megint 1 hétig nem látom, és olyan rossz érzés hogy ezt a pár napot nem tudtuk felhőtlenül eltölteni. :(

És már most tervezgetem, hogy valamivel kiengesztelem.

Ti mit csinálnátok ilyenkor?

18/L


2012. júl. 22. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
ha szeret beéri azzal hogy felhívod és mondod neki hogy "sajnálom, tudom hogy hibáztam,változtatok ezen"
2012. júl. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ASOT ***** válasza:
nemtom...vegyél jegyet az f1 magyar nagydíjra, vagy menj el vele egy striptizes lesbibárba.
2012. júl. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!