Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben? Szakítsak?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátomat, és szerelmes is vagyok belé. Régen, úgy 15-18 évvel ezelőtt rosszindulatú daganatos betegsége volt. Teljesen felépült belőle, semmi baja. Viszont kb fél éve elég megterhelő edzésre jár, és nem hajlandó lemondani róla. Orvos is megmondta neki, hogy szerinte ezt így nem kellene, a szülei is nagyon ellene vannak, és én is. Gyakorlatilag az egészségével játszik. Tényleg nagyon szeretem, de nem akarok attól rettegni, hogy mikor újul ki, vagy jön elő megint ez a betegség, ha heti két alkalommal szinte összevereti magát. Arra gondoltam, hogy lehet inkább szakítani kellene. Nem akarom, hogy választania kelljen az edzés és köztem, de azt se akarom, hogy miatta beteg legyen... Viszont megszakad a szívem, ha arra gondolok, hogy többet nem ölelhetem meg, vagy nem csókolózhatok vele. Szerintetek? :( Nem akarok ilyen félelemben élni.

Ja, és néhány hónapja vagyunk együtt.

20/L


2012. júl. 7. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha normális tartós kapcsolatot szeretnél vele akkor oldjátok meg a kommunikációt és a kompromisszumokat. Ha a szüleire sem hallgat rád nem fog főleg pár hónap után...az meg régen rossz,hogy ha a csókolózás miatt hagynád ott nehezen....
2012. júl. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez már nem bátorság, hanem hülyeség, amit a párod csinál. Lehet, hogy én is elhagynám, nem bírnám ki az aggódást. Az egy dolog, ha valaki beteg, egyértelműen kitartok mellette, de így, hogy szándékosan pusztítja magát..ez nem kéne.
2012. júl. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Második, pont ugyan így gondolom én is.

És nem a csókolózás miatt nem akarom otthagyni, csak nagyon hiányozna az is, mint minden más. Imádom a barátomat, úgy ahogy van, kivéve ezt a hülyeséget amit csinál. Próbáltam vele ezt már párszor megbeszélni, de mindig elviccelte eddig. Szerintem fel sem fogja hogy mit csinál.

2012. júl. 7. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!