Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira ki vagyok akadva. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira ki vagyok akadva. Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy a barátommal elmentünk egy buliba. És én ott a kelleténél picit többet ittam! Azóta teljesen máshogy viselkedik velem, pedig előtte nagyon jól megvoltunk! Én próbáltam bocsánatot kérni, megbeszélni vele a dolgokat, de annyira flegma meg lekezelő!!! Tök bánt ez az egész és direkt bosszúból csinálja! Kezdek belefáradni a dolgokba szerintetek mit tegyek??
2012. júl. 16. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
ne igyál annyit ha nem bírod
2012. júl. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
vááá!!! de épp ezaz!! hogy nem is voltam olyan irdatlan részeg!! szerintem tök túlreagálja! de nem foglalkozik a véleményemmel csak büntet...:/ ajj annyira lefáraszt ez az egész...
2012. júl. 16. 15:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Hajtsd el a fenébe.
2012. júl. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy azzal van a gondja, amit részegen csináltál, és nem magával a részegséggel...? Mi nők ilyenkor hajlamosak vagyunk kicsit túllőni a célon, és ledérebben viselkedünk, na nem azért mert azok vagyunk, csak az olyankor nem tűnik olyan nagy súlyúnak. nem ilyesmi bántja a barátodat?
2012. júl. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
tényleg? miért?
2012. júl. 16. 15:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem mondtál neki olyasmit részegen, ami miatt így viselkedhet? Biztosan csalódott benned valami miatt, ha másképp viselkedik.
2012. júl. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem!!! nem vagyok az a flörtölős fajta főleg nem az orra előtt csinálok ilyet! de ezt neki nem lehet megmagyarázni... azt mondja, hogy nem fogunk szakítani meg ilyenek, de azóta rendesen terrorizál!
2012. júl. 16. 15:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor ne tudom, mindenesetre nekem ürügynek tűnik a részéről ez a harag. Kizárt, hogy emiatt változott meg veled. hacsak nem tényleg annyira tiszta, fedhetetlen, erkölcsös fiatalember, hogy nem fér bele neki, ha egy hölgy alkoholizál...:) De ezt az előzmények során látnod kellett volna, sajnos nem tudom. Próbáld megbeszélni vele, hogy mi játszódik le benne!
2012. júl. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát nagyon nem az.... lehet ebben az ürügy dologban valami, de ha így van akkor mit akarhat ezzel szerinted elérni?! mert szakítani nem szeretne állítása szerint...
2012. júl. 16. 15:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát persze, szakítani nem akar általában azonnal az ember, ha valami nem stimmel, viszont úgy sem tud már csinálni, mintha minden rendben lenne, és ez most kapóra jött neki. De ezt így kívülről tényleg nem lehet pontosan megítélni, továbbra is azt mondom, őt kell meghallgatni, bár egyenlőre azt tanácsolom várj, hagyd ezzel békén, mert annál rosszabb lesz. majd eldől, hogy mit akar, és talán kiderül mi okozta valójában. Tudom rossz a bizonytalanság, de most tényleg hagyd őt, csinálj most nélküle programot, és hasonlók, aztán majd kiduzzogja magát.
2012. júl. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!