Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat. Lányok, elsősorb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Martin196 kérdése:

Távkapcsolat. Lányok, elsősorban hozzátok kapcsolódna a kérdésem. A távolság 160km, hétvégente tudnánk találkozni. Ti mit gondoltok erről az egészről? Esetleg van tapasztalatok? Hogyan tudnám meggyőzni a lányt, hogy ez igenis tudna működni?

Figyelt kérdés

2012. júl. 22. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam a táv kizáró tényező, 1x próbáltam meg egy srác kedvéért, és eszembe jutott, hogy miért is csináltam kizáró tényezőt a dologból...
2012. júl. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi 2 eve ezt csinaljuk a baratommal, meg van hatra kb 1 ev. Nagyon szeretem, de massal nem vagnek bele ujra. Amugy is fontos szamomra, hogy kozel legyen hozzam a szerelmem, hozza tudjak bujni, de ez sajnos csak hetvegen jon ossze. Mi pentektol vasarnapig vagyunk egyutt.

En emiatt eleg feszult vagyok, es nehezen ''fogom vissza magam'', sokszor rosszkedvu vagyok, es veszekedest provokalok.

De amugy imadom ot, erte megeri:) 17L

2012. júl. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt távkapcsolatom és működött.Hétvégente talizni bőven elég,így legalább van egy kis szabadságod is.Nem unjátok meg olyan hamar egymást.Csak távkapcsolat után való összeköltözés szokott egy kicsit necces lenni mert van egy kis különbség az együttélés és a távkapcsolat között
2012. júl. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Jaaaj :) én és a barátom már több mint egy éve együtt vagyunk 150 km-es távolsággal és nagyon szeretjük egymást:) ha szerinted tényleg működne és szerinted nem lenne akadály, már csak a lány véleményét kéne megtudnod valahogy...és ha nem valami kis jött-ment, akkor ha udvarolgatsz neki az sokat segít :) finom gesztusokkal, kedvesség, odafigyelés, ha megoldható, ajándék, tudod te biztosan:) de egy idő után határozottan, kerekperec rá kell térned a témára, mint általában és ha ő is szeret, egy "próbában" biztos benne lesz minimum:)
2012. júl. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nálunk is működött 1 évig. Több mint 200 km volt köztünk, és kb. 1,5-2 hetente találkoztunk ilyen 3 napokra. Megvolt a maga varázsa, és persze nehézsége is a helyzetnek, de nem a távolság miatt lett vége. De igazából ez emberfüggő, van, aki aránylag jól viseli, és van, aki képtelen erre..Ha szeretd, és úgy érzed, hogy megéri, akkor érdemes megpróbálni. 20/l
2012. júl. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha van közös célotok akkor és szeretitek egymást akkor érdemes megküzdeni érte. Majd később jó lesz vissza gondolni arra hogy megérte megküzdeni. Türelem és kitartás kell. Én is távkapcsolatban vagyok és nekem van célom a jövőt illetően. A távolság 91 km. Én örülnék ha hétvégente tudnék találkozni a barátnőmmel de ez EGYENLŐRE nem megoldható. Ha a lány nagyon szeret téged akkor alapból bele kellene egyeznie a kapcsolatba. o.O
2012. júl. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem mindig távkapcsolataim voltak. Legutóbbi 2 éves volt. Annyira megszoktam már, hogy el sem tudtam képzelni másféle kapcsolatot. Persze én imádok utazni is, egyáltalán nem bánom az utazást, és sok egyedüllétre is szükségem van. Azért ez elég nagy előny.

Megszokás kérdése az egész szerintem. 160 km mellesleg nem olyan sok, ha hétvégente tudtok találkozni, az meg tökéletes.

2012. júl. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Jakoda Annamária válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy kockázatos, de működhet és ezt az elöttem szólók is megerősítették. Tényleg azon múlik mennyire szeretitek egymást? Van-e olyan erős, hogy kiállja a próbát? Tudod a kisértés akkor is megtalálja a barátnődet, ha a közelében vagy. Attól érezheti majd magát rosszúl, hogy hiányozni fogsz neki. Az Én szerelmem is távol van tőlem és nagyon tud fájni a hiánya, de egyébként is egy ragaszkodós és érzelgős tipus vagyok.
2012. júl. 25. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!