Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már ti is az exetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már ti is az exetek felé ezt az érzést?

Figyelt kérdés

Eddig két barátom volt, egyik kapcsolat sem tartott pár hónapnál tovább.De még a mai napig is várom hogy valahol fussak velük össze, hogy lássák,boldog vagyok nélkülük. Ha olyan helyre megyünk,ahol nagy az esélye,hogy találkozok velük,mindig kiöltözök vagy sokkal több időt szánok magamra.

Nem érzek már irántuk semmit az ég világon, csak bizonyítási vágyat, hogy rosszul tették hogy elhagytak.


2012. júl. 23. 11:30
 1/6 Antimod ***** válasza:
Én inkább csak azt szeretném, hogy lássam, most milyenek. Nem akarok annyira összefutni velük, bár ha így történne, biztos elbeszélgetnénk röviden, kivel mi van.
2012. júl. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 okoska31 ***** válasza:
100%
miért is az exeidnek akarsz bizonyítani? inkább újakat keress, abba tegyél energiát!
2012. júl. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Robi.88. ***** válasza:
ha igy érzel akkor még nem vagy közömbös, vagyis még vannak érzelmeid irantuk.
2012. júl. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Volt barátnőm is ilyen volt.

Mondott hasonlóakat.

pl.: Sétáltunk, jött szembe egy srác, akivel régen jártak. Aztán barátnőm nagyon vidáman mosolygott. Kérdeztem, hogy mi van? Azt mondta, amit te, hogy már rég erre várt, hogy így lássa a srác.

2012. júl. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én legszívesebben vissza mennék az exemhez... Nem tudom, de néha hiányzik. Több, mint fél évet voltam vele, és sajnálom, hogy vége lett. Rettentően kíváncsi vagyok, hogy most milyen lehet.
2012. júl. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező én is pont ezt érzem. Nem szeretnék újra összejönni a volt barátommal, de mégis azt szeretném ha látná milyen boldog vagyok nélküle(is). Ennek érdekében ha olyan helyen járok ahol összefuthatunk én is jobban kicsípem magam :D
2012. júl. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!