Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » éreztetek már ennél még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

éreztetek már ennél még erősebb érzést?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, és most érzem azt, hogy szerelmes vagyok eszméletlenül, de emellett nagyon féltem is a barátomat. és egyre jobban úgy érzem, hogy ez talán már a szerelemnél is több, értitek...

létezhet ilyen érzés, és mi ez?


2010. márc. 11. 09:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lehet...én az ilyenekből estem pofára általában:D

A férjemnél nem volt ilyen erős érzésem, 5éve együtt vagyunk:D

2010. márc. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ő is odáig van értem, de ezt sokan meg is jegyzik, hogy látszik hogy belém van esve...:)

de most akkor ne szeressem, vagy vegyek visszább vagy mit tegyek? ez rossz?

2010. márc. 11. 09:50
 3/11 anonim ***** válasza:

Jajj dehogyis:) Szeressed csak ahogy érzed:) Jó dolog ez, csak én általában nem a megfelelő ember felé éreztem. de ez az én defektem:) kívánom hogy még sokáig érezzétek ezt:)

1.voltam:)

2010. márc. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ó borzasztó lánggal élő szerelmeim voltak. Viszont a mostani férjemmel nem gyújtottuk fel a szalmakazlat mégis szeretjük egymást már 9 éve.
2010. márc. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

...is több/féltés/eszméletlenül/stb.:

Az érzés, ami rendkívül fontossá teszi a másikat, felveti a kérdést: mi lenne, ha eltűnne (ő) az életedből (most)? Ha a válasz az, hogy baj/jaj, az elárulja, hogy kinek is jó őt szeretni. Magyarán magadat szereted.


"már a szerelemnél is több":

A/egy másikat szeretni pont annyi, hogy bármikor el tudod engedni azzal együtt, amit adtál neki. A szerelem az, ami birtokolni akar, ami a befektetett érzelmek megtérülését is elvárja.

A szerelemnél nem nehéz egy másik érzésnek többnek vagy tartalmasabbnak lenni, lévén, hogy az előbbi vak, pl. a negatívumokra. A csupa pozitívumot könnyű imádni, a tökéletlent, az "ő is (csak) ember"-t kevésbé.


"létezhet.. mi ez?":

Nem fontos mindennek nevet adni. Elég, ha átéled. Idővel esetleg, amikor lesz viszonyítási alapod, akkor másképpen fogod megítélni.


Bizonyára nem érted.

2010. márc. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A szerelem kémia, igaza van az előttem szólónak, annál nem nehéz tartalmasabb dolgokat érezni. Mióta vagytok együtt?
2010. márc. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
5 hónapja
2010. márc. 11. 10:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Elmúlik ne félj...
2010. márc. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szeressétek egymást ahogy csak bírjátok! Lehet, hogy tényleg Ő életed párja. A szerelem szép és jó, ha viszonzott :)
2010. márc. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nos mi a helyzet? Hogy vagytok?
2010. márc. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!