Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi gravíroztassak bele? (Többi lent)

Figyelt kérdés
A barátommal több mint egy éve vagyunk együtt. Most pénteken tölti be a 18-at. És egy karika gyűrűbe szeretnék neki valamit gravíroztatni. Csak éppen nem tudom hogy mit. Valami kis aranyos kéne. Ami mégis ahhoz kapcsolódik hogy most lesz 18. Barátnőmmel arra gondoltunk, hogy azt kéne belegraviroztatni, hogy ' Eighteen ♥'. De nem vagyok benne biztos hogy ez jó lesz. Előre is köszönöm az ötleteket.!: )

2012. júl. 23. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán szereti az ékszereket? Hord gyűrűt? Én sajnálnám ha ilyesmit kapnék, mert nem hordanám.
2012. júl. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 AvernusTriad ***** válasza:
Az "Eighteen" nem az igazi... Nem tudom, mennyire kivitelezhető, de mit szólnál egy olyanhoz, hogy nagyobbal 18 és mellé két sorban "ve"? Akkor benne lenne a kora is és a love szó is.
2012. júl. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

hord ékszert és nagyon szereti őket.

és igen. énis gondoltam hogy az eighteen nem az igazi.. : // és sajnos a 'love'-os ötlet nem annyira tetszik. : s

2012. júl. 23. 13:02
 4/9 anonim ***** válasza:

nem kell h köze legyen a korához.

"szeretlek"

2012. júl. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de tavaly a szülinapjára azt már gyújtóba gravíroztattam. : /
2012. júl. 23. 13:12
 6/9 anonim ***** válasza:
akkor azt h mdg most is szeretlek xd
2012. júl. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez nekem tetszik. xd : ddd
2012. júl. 23. 13:27
 8/9 ASOT ***** válasza:
"Az én kisz drágaszágom"
2012. júl. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hahaha... ._.'
2012. júl. 23. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!