Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira nagyon szeretem öt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira nagyon szeretem öt, de mégsem lehet az enyém. Most mit tegyek? :" (

Figyelt kérdés
Sziasztok.Egy 14 éves lány vagyok, aki azthiszem szerelmes.Csak a probléma az, hogy akiért az életemet adnám, meleg. Barátként tekint rám, igazából mindent megtudunk beszélni.Egyik nap elmondtam neki, hogy mit érzek. Eléggé meglepődött. Aztán nagyon jól elbeszélgettünk, éjfélig dumáltunk, meg minden.De azóta semmi..én félek ráírni, félek felhívni, hogy mivan ha zavarom? Vagy már barátként se szeret? Ő nem ír, nem hív... Mindig szokott írni, hogy ma nem lesz meg mittudomén, most meg gyakorlatilag le se szar..ezvan 5 napja...most mit csináljak? :( Nem tűnik nagy problémának, de én nem akarom elveszíteni..:/
2012. júl. 24. 00:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Rabold el és tartsd a pincében.
2012. júl. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
alkalmazd a vonzás törvényét..., engem se szeret a barátom pedig nem meleg :P
2012. júl. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__agykontroll__3210552..


írj ki kérdéseket amiket tudsz róla, de ha nem elég törd fel a facebookját és manipuláld hogy a kérdésekre ott is választ kapjon ha belép, vagy lopj a blogjából. De ha nagyon megijeszted azt hiszi őrült és nem mer közelíteni hozzád...

2012. júl. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vagy elég lenne nyíltan elé állni és megmondani mi van, akár fordított esetben is...
2012. júl. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
filmbox-nézd
2012. júl. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
miért szívatják az emberek egymást? miért nem lehet nyíltan, őszíntén megbeszélni. minek tagadni...
2012. júl. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!