Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes lettem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a legjobb fiú barátomba, de nem merem elmondani sem neki sem másnak. Mert félek h tönkre tenném a barátságunkat. és az utána már nem lenne olyan mint régen . Szerintetek mit csináljak? :S

Figyelt kérdés
2012. máj. 13. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Fiú vagy?
2012. máj. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
bablevest
2012. máj. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a fiún múlik. Ha megértő, akkor barátok maradhattok, ha nem csak akkor. Próbálkozz be nála, adj valami jelet, hogy tetszik neked.

Ha gondolod tudok neked még 1-2 tippet adni privátban.

2012. máj. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mond azt, hogy nem Nikol vagy...
2012. máj. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
szilvás buktát , mert azt szeretem!
2012. máj. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
ha igazán szereted akkor szerintem mondd el neki,nem lehettek ugy barátok hogy szerelmes vagy! így másokkal sem tudsz ismerkedni, lehet hogy ő is így érez, de az is jó ha nem konkrétan mondod,hanem olyan helyzetet teremtesz ahol ketten lehettek,és próbáld vele éreztetni, ha nem akar semmit akkor ugyis érzed majd rajta hogy zavarja.
2013. máj. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó :) köszönöm a segítséged,de már nincs szükség rá :) vasárnap leszünk egy évesek :)
2013. jún. 13. 10:07
 8/9 anonim válasza:
Ilyen kétségbeesett kérdés után jól sült el a dolog?Hogy történt?(azok kedvéért akik ilyen helyzetben vannak)
2013. aug. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
figyelj ha már te többet táplálsz iránta mint barátság az már nem barátság csak annak néz ki szerintem mondd el neki mert így csak belül örlődsz azon hogy csak barátok vagytok és nem érzed jól magad az a lényeg hogy te mit érzel pl én járok vki-vel és szakítani akarok mert nem érzem jól magam szefi ezt el is mondja nézmeg http://www.youtube.com/watch?v=sMd9ZkS0sso
2013. aug. 15. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!