Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A híres sportolók, színészek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A híres sportolók, színészek tudják, hogy a barátnőjük/feleségük csak a pénzükért van velük?

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 18:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Elsőnek: Én már rég nem lakom anyámékkal, és nem érdekből tartott el, úgyhogy ne hasonlítgasd a te és az anyád kapcsolatát hozzánk."


Kérdéseddel egyenértékű kérdést fogalmazott meg, hogy lásd, micsoda ökörséget kérdeztél. Egy házasság ugyanolyan erős érzelmi alapon köttetik, mint ahogy egy anya a gyerekéhez viszonyul.



"A kérdésről, amit feltettem: "A híres sportolók, szinészek barátnője, felesége ugyanolyan híres és sikeres, ezért tudtak összejönni, ezért illenek össze; semmi szükségük a férjük pénzére."


Inkább helytállóbb az, hogy ezek a nők azután lettek híresek, miután felszedte őket valamelyik sztár. Az meg, hogy képesek gyereket is szülni nekik, még nem jelenti azt, hogy nem a pénz/reflektorfény számít nekik."


Hát én 2 párt tudok most, az egyik Angfelina Jolie és Brad Pitt, ők ugye forgatáson jöttek össze, Angelina akkor már világhírű volt, ezért is kapta Ő az egyik főcímszerepet. A másik pár, aki eszembe jut Nicole Kidman és Tom Cruise, ők is így, címszerepben jöttek össze, Kidman akkor már világhírű volt, sokszor végigment a vörös szőnyegen korábban.

Azután Whitney Houston és Bobby Brown...hét szerintem többen tudják, ki az a Whitney Houston, mint Bobby Brown, keresete is jóval több...

Azután Giselle Bündchen és Leonardo DiCaprio - Giselle híres szupermodell, EZÉRT kattant rá DiCaprio.

Jon Bon Jovi és civil felesége a gimi óta együtt vannak, amikor Jon még gyerek volt, 7 évvel az első lemeze megjelenése előtt.

Bebe Buell és Steve Tyler - hát Bebe egy nagyon szexi szupermodell volt, ezért húzta meg őt Steve - kapcsolatuk nem volt tartós...

Liv Tyler 15 évesen lett szupermodell, 10 évvel később ismerte meg híres színész szerelmét, Joachim Foenixet.

Elizabeth Taylor gyerekszínészként kezdte a művészi pályát, én 14 éves korában láttam már főszerepben. Leghíresebb férje Richard Burton 1963-ig volt Sybil Williams férje, aki Elizabeth Taylorért hagyott el 14 év házasság után. Ekkor Liz Taylor 31 éves volt.

Stb....

2012. júl. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Elsőnek: Én már rég nem lakom anyámékkal, és nem érdekből tartott el, úgyhogy ne hasonlítgasd a te és az anyád kapcsolatát hozzánk."


Az utolsónak van igaza, mert én ugyanúgy tettem fel a kérdést, ahogy te. Nem tudhatod, mi van a kapcsolatuk mögött, mégis lemondod a feleségüket.

2012. júl. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!