Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy "lány hiányában szenvedek"? Nem a sex-re meg a csókolózásra gondolok, hanem az eggyütt létre és a törődésre. Mit tegyek ez ellen? 13/F

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 18:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%
Kis szaros ne ezen gondolkozz !!!
2012. júl. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
9%

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2012. júl. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak 13 éves vagy!..keress lány barátokat..ez nem ésszerű?
2012. júl. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

első, nem kell bunkónak lenni.

Egyébként a másik válaszolóra reagálva, ahol én lakom ott velem sajnos nem állnak szóba a lányok.

De nem is pont a barátságra gondolok hanem akit szeretek is nem csak barátilag. És mint említettem nem feltétel a sex, csókolózás meg egyebek.

2012. júl. 24. 18:46
 5/18 anonim ***** válasza:
29%
2012. júl. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%

öcsi akkor mit szólnál, ha 5évet húznál le majd műszaki szakközépbe?

13 évesen még bőven játssz számítógépes játékokat.

2012. júl. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
mért nem állnak veled szóba a lányok a "másik" válaszoló vagyok..
2012. júl. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

bocsánat a kései válaszért

tehát a környékemen nincs olyan lány aki normálisnak tartana engem, vagy a külsőm zavarja őket vagy pedig ők maguk vannak elborulva. Ezt félretéve már kaptam visszajelzést hogy járnék-e xy-nal, de annyi volt a gond, hogy több mint 500km-re laknak.


Egy másik kommentre reagálva:

-Szüleim nem engedik hogy játszak akármilyen (számomra normális számítógépes játékkal)

-nincs megfelelő teljesítményű számítógépem

-kéne pénz az előző dolgoz felülírni

2012. júl. 24. 19:26
 9/18 anonim ***** válasza:

régen is voltak nagyon jó játékok.

Egy GTA Vice City nem hiszem h nem tetszene neked, meg h nem menne a gépeden. A szüleidnek sem lenne szeritnem kifogása ellene.


Az a gond h a mai fiatalság már erre a nagyon látványos játékokra lett rákapatva aminek sokszor a története 0. Régi játékokon nagy élmény játszani, és az fontosabb mint a látvány. ;)


A számítógép meg elterelné a gondolataid is.

2012. júl. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha Debrecen környéki vagy, írj és segítek becsajozni! ;)
2012. júl. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!