Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szeretitek a parotokat s...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretitek a parotokat s valami miatt megharagusztok ra s mellettetek keservesen sir ti megvigasztaljatok vagy ugy nem torodtok vele es lefekusztok aludni?

Figyelt kérdés
Az en parom nem vett rola tudomast s lefekudt aludni jelzem o volt a hibas s en kellett volna ra haragudjak s a veszekedes miatt sirtam s reggel azt mondta hogy megharagudott ram s ezert nem vigasztalt meg szerintetek szeret ? S egyfolytaban azt mondja hogy mennyire szeret

2012. júl. 24. 19:07
 1/5 ASOT ***** válasza:

hááát ez nem ilyen egyszerű...

kérdés mi volt a vita tárgya...


de amúgy egy se.ggfej volt ja!

2012. júl. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgyis addig szeretgetném olyankor, amíg legalább egy mosolyt el nem ereszt. Nem hagynám ilyen állapotban, bárki is csinált bármit. Bár, ha megcsal, lehet, hogy elgondolkoznék azon, hogy inkább magára hagyom.
2012. júl. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom te vagy a nő. És mint társad ezt elég negatív dolognak tartom, de ettől még szeret (ha mégsem, az nem ezért van). Engem mindig megvigasztal a barátom.
2012. júl. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit csinált?
2012. júl. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem csaltam meg mielott erre gondolnatok es o sem .......feltekenysegi rohama volt meg mostanaban nagyon sokat veszekedtunk mert elhanyagolt s nem torodott velem s ha ezt felhoztem akkor pedig letagadta
2012. júl. 24. 19:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!