Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan emberrel kapcsolatod, akire még te is azt mondtad, hogy ronda?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a szépség egy relatív dolog. De vannak olyan emberek, akikre a többség azt mondja, hogy ronda. Voltál már olyan helyzetben, hogy nem tudtad mi tetszik egy adott személyben, de odavoltál érte? Én most ilyen kapcsolatban vagyok, és úgy érzem, most vagyok a világon a legboldogabb. Olyan ember a párom, aki az ellentéte úgymond az ideálomnak. Pl soha nem szerettem a szőrös hátú férfiakat. Na, hát ő iszonyat szőrös. És arcra sem egy szép ember. Mégis oda meg vissza vagyok érte. Talán a tökéletlensége miatt. Igazából maga az embersége volt az ami megfogott. Egy végtelenül kedves és jószívű ember. Soha nem kaptam ennyi törődést és szeretetet még senkitől. Ti voltatok már így?
2012. júl. 24. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem. De a Szex és New York jutott eszembe. Charlotte és Harry. :)
2012. júl. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első barátom kifejezetten ronda volt. 1 fejjel alacsonyabb, gnóm fejű (bazimagas homlok és távol ülő szemek) és dagadt. Mégis vele voltam fél évig, de tény, hogy nem a külseje fogott meg. Igazából ő volt az első fiú, aki bepróbálkozott nálam, talán ez indított el bennem valamit.
2012. júl. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen. Úgy mutattam be a barátnőimnek (előre) hogy nem valami helyes szóval ez van :D Igazából azt szerettem benne ahogy bánik velem. Előtte egy nagyon rossz kapcsolatom volt sőt majdhogynem közben is (szünet) és miatta tudtam kimászni belőle mert elég "gyenge jellem" vagyok. Boldog voltam elkezdtem színes ruhákat hordani stb bár csak két hónapig tartott amilyen gyorsan jött olyan gyorsan el is múlt az érzés. De egyébként sem külsőre kell beleszeretni valakibe
2012. júl. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon tudnék szeretni egy lányt, ha csak ezen múlna már lenne barátnőm, de nincs, mivel félek kezdeményezni is, lányok egy része szerint pedig még helyes is vagyok.


Fura és bonyolult ez az egész párkeresősdi. Legyetek boldogok sokáig, remélem egy nap én is megtalálom a párom.

2012. júl. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan barátnőm, akinek a külsejét akármennyire is kedvesen próbálnám meg jellemezni, akkor is csak annyit tudnék mondani, hogy ronda. 15 éves voltam, szűz és tapasztalatot akartam szerezni. Nem feküdtünk végül le, de azért tanultam valamicskét, meg szereztem némi önbizalmat.
2012. júl. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

tegnap 21:29


Hidd el, az emberek többségének van csalódása, orra bukása a kapcsolatokban. De ezek tesznek erőssé. Ne félj lépni, ne félj kezdeményezni. Sokak kapnak nemet életük során. És ez nem feltétlen függ a külsőtől. Látod, hogy sok embernél mennyire nem számít a külső!? Csak egy a fontos: legyél önmagad. Ne játszd meg magad a lány előtt, legyél igazi férfi, akard őt elcsábítani, meghódítani. És ne csapd be őt, hordozd a tenyereden. Ha a megfelelő lányt találtad meg, akkor ezt mind viszonozni fogja neked! Ha azt látod, hogy egy kapcsolatban csak te adsz, de a másiktól nem kapsz, lépni kell. Ne félj kezdeményezni, kellenek a tapasztalatok, hogy egyszer megtaláld az igazit, és tökéletes kapcsolatod legyen! Sok sikert!

2012. júl. 25. 08:58
 7/8 A kérdező kommentje:
És köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)
2012. júl. 25. 08:59
 8/8 noname0999 válasza:
Volt... komolyan nem tudom mit szerettem benne. Ezt most nem a kinézete miatt mondom, hanem azért mert mostmár egy bunkó paraszt :| ha tehetném visszacsinálnám. De mind1 mert rég volt.
2012. aug. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!