Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Alapítanál családot egy olyan...

Alapítanál családot egy olyan emberrel akit nem szeretsz úgy, hogy tisztában vagy azzal, hogy soha nem lesz normális kapcsolatod, Ő pedig megérdemelné azt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 14:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ezzel átvered őt is és magadat is. Ha ő szerinted megérdemelne egy normális kapcsolatot, akkor miért is akarnál te vele egy "nemnormálisat"?
2010. márc. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én a kérdést úgy értelmezem, hogy alapítanék-e olyan emberrel családot, akit igazán nem szeretek vagy nem teljes szívvel szeretek, csak azért hogy ne legyek egyedül? Ha így értelmezem, akkor nem, nem alapítanék. Egy látszólagos családért felesleges, gyereket vállalni meg pláne.

2010. márc. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Azaz együtt maradnék-e szánalomból valakivel? Nem. Ez mindenkinek rossz. Attól, hogy valaki "jó ember", még nem kell szerelem nélkül bennemaradni egy kapcsolatban, pláne nem gyereket szülni.
2010. márc. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Valamit vagy egészen csinálok, vagy sehogy. Félmegoldással nem elégszem meg, főleg nem párkapcsolatok terén. Még egyedül is jobb, mint egy "nemnormális" kapcsolatban.

2010. márc. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%

Alapítottam. De nem voltam boldog mellette soha igazán. Gyereket meg végképp nem akartam neki szülni.

Ő is tehetett az egészről, én mindig mondtam neki, hogy nem vagyok belé szerelmes, de kimagyarázta, hogy biztos csak nem merem bevallani, stb...Olyan rámenős volt, hogy megkapott. Megspórolhatott volna magának egy nagy csalódást, amikor 4 év után elhagytam. Amúgy egyszer már előtte is szétmentünk.

2010. márc. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

nem, sajna ha az elején tudod, h nem szereted, akkor nehézségek, évek után már egyenesen pokol lesz vele az élet, akármilyen jó ember....a gyerekeknek meg iszonyat rossz lesz

egy nagyon okos ember nekem azt mondta h az a legtöbb amit a gyerekeidért tehetsz, h szereted a párodat.....és ez mennyire igaz, sajna tapasztalat

2010. márc. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik,hogy az ő normális kapcsolatának egyedül te állsz az útjában.
2010. márc. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
95%
Egyszer megtettem, de soha többé nem tennék ilyet. Elváltunk.
2010. márc. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csak olyannal, akit szerlemmel szeretek és aki engem is úgy szeret. Egyébként becsapnánk a másikat és saját magunkat is. Nehéz egy beszélgetés, de le kell tisztázni. Mindig bánni fogod, hogy elszalasztottál esetleg egy szerelmi házasságot.
2010. márc. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%
Eszem ágába sem jutna!!
2010. márc. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!