Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol bujkálnak azok a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol bujkálnak azok a lányok, akik szerények, mélyérzésűek, nem játszanak a férfineműek érzelmeikkel, megbízhatóak, és nem akar a második randi után szexelni majd elhagyni?

Figyelt kérdés
Hol vannak az ilyenek? Miért a rosszabbfajtából van több?
2012. júl. 24. 22:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok..:D Tökéletes haver.:D
2012. júl. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Jelen.
2012. júl. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
#1 vagyok LÁNY vagyok nem kell melegedésre gondolni.:D:D
2012. júl. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább ilyen vagyok... az a baj hogy a fiúk leginkább a rosszabb fajta lányokra figyelnek fel. (Tisztelet a kivételnek.)
2012. júl. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 AvernusTriad ***** válasza:
100%
Tévedsz, nem bújkálnak, csak nem reklámozzák magukat útszéli módszerekkel.
2012. júl. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Fuu te szegény, biztos kúrva sokszor történt meg veled, hogy azok a szemét rosszféle ribik a 2. randi után kihasználták az alkalmat, szexeltek veled, majd nem hívtak vissza. Szörnyű lehetett neked! Őszinte részvétem!
2012. júl. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sehol, csak nem hívják fel magukra annyira a figyelmet. Baráti társaságokban is vannak ilyenek akik csak "egyedül" vannak tehát nincs párjuk viszont a barátnőinek meg igen. Csak nézz körül figyelgesd aztán odamész hozzá ha meggyőződtél róla hogy egyedül van megismerkedsz vele esetleg többet fűzöd hogy felfigyeljen rád és kész. Nem bujkálnak ők csak nem hívják fel a figyelmet magukra ennyi.
2012. júl. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

csak sajna , az ilyen kis lanyok vagy foglatak , vagy a hercegre varnak feher lovon ... mashoz meg nem volt szerencsem :-s

23f ....u.i. en is ilyen lanyt keresek ...meg nem volt baratnom

2012. júl. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát nem a diszkókba meg ilyen party helyeken kell keresni :D

Én is ilyen vagyok és foglalt is vagyok :D

2012. júl. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Itt lennék. A rendkívüli férfi/nő szó egyértelművé teszi miért van ilyenekből kevés.


21/N

2012. júl. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!