Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 12 eves csaj vok... gaz hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 eves csaj vok... gaz hogy nincs pasim?

Figyelt kérdés
2008. máj. 6. 18:03
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Igazából ez a kor még korai is a szexhez. Együttjárni lehet, de nem több. De nem elvárás, sőt az egész életciklusra sem, hogy valaki soha ne lehessen singli. Én már 36 éves férfi vagyok, nekem is "gáz" volt régebben az, ha nem volt csajom, de ma már csak röhögök akkori önmagamon.
2008. máj. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
78%
Az a gáz, hogy még írni sem tudsz helyesen, és már pasizni akarsz.
2008. máj. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
79%
Figyelj, nincs olyan, hogy gáz, hogy nincs pasim.... Akkor legyen pasid, amikor te úgy érzed,hogy "igen, ez a srác nagyon kell" Azzal meg, hogy egyesek 12 évesen barbieztak ne foglalkozz, nekem a 12. évemben 3 pasim is volt;) de ha belegondolsz, mi a jó abban ha kötött, vagy?? Így annyi pasival tudsz flörtölni, mint égen a csillag és hidd el nekem a szingli életnél nincs is édesebb:D na jó pasizást!!
2008. máj. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
0%

hát fiam szerintem rohadt gáz...én nem mertem volna feltenni

én 8 évesen szültem!

2008. aug. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
66%
Dehogyis!Amúgy az első válaszadóknak van igazuk,akik kissé erélyesen szóltak.Milyen világot élünk,hogy egy 12 évesnek az fogalmazódik meg az agyában,hogy hú de vérciki,hogy szingli vagyok.Sürgősen helyre kell tenni ezt zavart a gyerekek agyában,mert az ugye tudod,hogy kedves kérdés írója,hogy te még gyerek vagy és előtted áll az egész élet ilyen kérdéseket feltenni.
2009. márc. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Bocs,de mi egy pár bnőmmel.KPK-nak hívjuk ha meglátjuk a c-be járó csajt(aki szint.12)smacizni egy pasival.

KPK=Kis P***a K***aXDXD

2009. júl. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
én meg 15 éves vagyok és nekem sincs? :D mondjuk szerintem még ez se gáz... tehát nyugi ;)
2009. szept. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
előző vagyok :D a ?-et ne vegyétek figyelembe :D 15 éves vagyok de azért írni nem tudok :$ :D na de tényleg, véletlenül került oda
2009. szept. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Figyelj ide, nem "gáz" ez...

Egy kapcsolatba a szex is a lényeg.

Komoly kapcsolat meg ilyenek 12 évesen lehetetlenek.

Ezek csak olyan h "jéé van kivel virítanom, hogy ne tartsanak gyíknak" dolog.

Nekem az a véleményem, hogy nem ciki.

Tudok én olyat, hogy 13 éves csajt bárki télleg bárki 2 hét járás után megkettyinthetne.

Ilyen ez a világ.

Az, hogyha kinevetnek a suliba a lányok az nem baj, vágd rá " Én legalább nem egy világ ribanca vagyok"

Ennyi.

2009. dec. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolatba lényeg a szex...HA bevállalod 12 évesen, utána 13 év hopp kezedbe volt jósok péló utána hát elq.vásodtam, mit tegyek heh?:D XD Nem 12 évesen kell elkezdeni ezeket...:)

Már persze lehet, úgy, hogy sétáltok, sütizgetni eljártok meg ilyenek, ha pl korcsolyáztok, szánkóztok ilyenek :)

Gyerekesnek hallatszik, de neked nem az kell, hogy mindjárt a lepedőt gyűrni... :D Várj ezzel, 14 éves korig minimum, addig foglalkozz a tanulással.

Én úgy vagyok, hogy ááh a felnőttek mindent lehurrognak, de nekik van igazuk, mert ha 12 évesen már az h kapcsolat meg dugás az már nagyon gejl....Nem gáz ha nincs csávód :D

2009. dec. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!