Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nektek mikor áll fel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mikor áll fel, vagy mennyitől élveztek el?

Figyelt kérdés
úgy értem ha lánnyal vagytok,de nem szexeltek.

2012. júl. 25. 00:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyéntől függ , van akinek csóktól és van akinek összebújástól és van akinek csak kézi munkára stb. Az elélvezésre ugyan ez vonatkozik , abszolút egyénfüggő ...
2012. júl. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
annyit tudok hogyha elélvezek, utána újból el tudok szünet nélkül.
2012. júl. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szép lányok nézegetésétől,közelségétől szokott.Hogy meddig kell babrálni míg elsül az sok minden függvénye,főleg a megtartóztatási idő hosszától függ.
2012. júl. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja meg néha iskolás koromban matekórán állt fel,pedig utálom a matekot,a padtársam sem volt szép,a tanár is csúnya.Mostanában akkor szokott még ha nagyon álmos vagyok,félálomban-ez is egy furcsaság.
2012. júl. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) még jöhetnek
2012. júl. 25. 00:57
 6/8 anonim válasza:
Felkeléskor mindig, de az a legérdekesebb hogy lefekvés előtt meg szinte sosem. Én speciel attól hogy még ránézek egy lányra nem áll fel, csak ha már elkezdek "fantáziálni" :D
2012. júl. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Általában lányok kinézete, hangja, illata hoz lázba. Az, hogy mennyi alatt megyek el, függ attól, hogy mennyire vagyok részeg, fáradt, de főként, hogy mikor volt az utolsó alkalom. Intenzív munkával akár 3 perc is lehet, de kis alkohol segítségével simán van, hogy fél óráig tömök egy libát. :)
2012. júl. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem még a lakáson átmenő huzattól is feláll, annyira nincs barátnőm :D
2012. júl. 27. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!