Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig a szeretkezés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a szeretkezés marad ki?

Figyelt kérdés

Párommal két éve vagyunk együtt, fiatalok vagyunk, ő 27, én 21 éves vagyok, együtt élünk. Mostanában sokat kellett dolgoznia, kötelező túlórája volt hat hétig, ennek már egy hónapja. Megértettem, hogy hulla fáradt, és nincs kedve ágyba bújni velem, simán tíz nap is kimaradt. Azóta voltunk egy háromnapos kis ,,nyaraláson", és a hétvégéket is alvással tölti (15 órákat). Napközben én itthon takarítok, főzök, intézem a dolgainkat,és nem kérem a segítségét. Tegnap felhoztam, hogy esetleg szeretkezhetnénk (szombaton éjjel volt egy 5 perces utoljára, de akkor álmában kezdett ki velem), mert hiányzik, és szeretném. Megsértődött, hogy neki a saját gondolataira sincs ideje, mert könnyű nekem, hiszen akkor és annyit gépezek, amennyit csak akarok (persze, a lakás meg magától lesz tiszta, és az étel is magától készül el, sőt, a csekkek elvándorolnak a postáig egyedül is), és ő mindig mindenről csak lemond, hogy velem lehessen.

Egyébként nyolc órát dolgozik egy irodában, csak nem képes beosztani az idejét. Későn fekszik (tévézik, netezik), emiatt későn kel, későn ér haza, és akkor megint csak eszik, és gépezik. Nem kezdeményez, tényleg ennyire fáradt lenne, hogy hetente egyszer, vagy annyiszor sem bújik velem ágyba?

Nagyon rosszul esett a tegnapi reakciója, mert az én életem aztán "tuti fenékig tejföl", és ő a "szegény dolgozó ember", akinek magára sincs ideje az ,,önző dög" nője miatt, aki heti 1-2 szexet szeretne... :( Más párok ezt hogy oldják meg? :( Sírtam, aztán végül szeretkeztünk, de így már nem volt az igazi... :(


2012. júl. 25. 10:06
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Egyre több az ilyen kérdés.Miért mindig az ilyen pasik kapják meg a szexéhes nőket?
2012. júl. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Mert az a legkevésbé fontos neki. Ha a tévézés lenne kevésbé fontos, akkor az maradna ki. Egyszerű.
2012. júl. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Nem szexéhes vagyok :) Heti 2 alkalommal tökéletesen beérném. :D Azt mondta, azért nem kezdeményez, mert fél, hogy elalszik... Ez a 2 év alatt egyszer fordult elő.
2012. júl. 25. 10:14
 4/32 anonim ***** válasza:
Hagyod, hogy elaludjon? Szép. :)
2012. júl. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Kényeztettem, és úgy aludt el... De akkor nagyon kimerült volt.
2012. júl. 25. 10:16
 6/32 anonim ***** válasza:
Azért bìrnád te többször is..
2012. júl. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Bírnám, persze, de egészségesen működik a szervezetem, és figyelembe veszem a Páromat, és a körülményeket is. Heti kettőnek is örülnék, mert az elmúlt hónapokban heti egy, vagy annyi sem volt.
2012. júl. 25. 10:18
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, hogy ezt kell mondanom, de szerintem nem kíván már úgy, ahogyan kellene. Kifogásokat keres és ellébecolja az időt, nincsen kedve hozzá. Biztosan szeret és szívesen van a társaságodban, de már nincs meg az a tűz, ami kellene. Ezen nem tudom, hogy hogy tudnál változtatni, talán beszélgetéssel és rengeteg munkával (nehéz újra felkelteni az érdeklődést) talán menne.

Esetleg valami szervi probléma is lehet, erről is el kellene beszélgetni. Persze, sokat kivesz az emberből a munka, de emiatt ennyire nem csökken az éhség.

2012. júl. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ő már nem szeret téged úgy, mint régen, vagy legalábbis szerelemmel.
2012. júl. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
27%
Tarts szeretőt
2012. júl. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!