Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig a szeretkezés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a szeretkezés marad ki?

Figyelt kérdés

Párommal két éve vagyunk együtt, fiatalok vagyunk, ő 27, én 21 éves vagyok, együtt élünk. Mostanában sokat kellett dolgoznia, kötelező túlórája volt hat hétig, ennek már egy hónapja. Megértettem, hogy hulla fáradt, és nincs kedve ágyba bújni velem, simán tíz nap is kimaradt. Azóta voltunk egy háromnapos kis ,,nyaraláson", és a hétvégéket is alvással tölti (15 órákat). Napközben én itthon takarítok, főzök, intézem a dolgainkat,és nem kérem a segítségét. Tegnap felhoztam, hogy esetleg szeretkezhetnénk (szombaton éjjel volt egy 5 perces utoljára, de akkor álmában kezdett ki velem), mert hiányzik, és szeretném. Megsértődött, hogy neki a saját gondolataira sincs ideje, mert könnyű nekem, hiszen akkor és annyit gépezek, amennyit csak akarok (persze, a lakás meg magától lesz tiszta, és az étel is magától készül el, sőt, a csekkek elvándorolnak a postáig egyedül is), és ő mindig mindenről csak lemond, hogy velem lehessen.

Egyébként nyolc órát dolgozik egy irodában, csak nem képes beosztani az idejét. Későn fekszik (tévézik, netezik), emiatt későn kel, későn ér haza, és akkor megint csak eszik, és gépezik. Nem kezdeményez, tényleg ennyire fáradt lenne, hogy hetente egyszer, vagy annyiszor sem bújik velem ágyba?

Nagyon rosszul esett a tegnapi reakciója, mert az én életem aztán "tuti fenékig tejföl", és ő a "szegény dolgozó ember", akinek magára sincs ideje az ,,önző dög" nője miatt, aki heti 1-2 szexet szeretne... :( Más párok ezt hogy oldják meg? :( Sírtam, aztán végül szeretkeztünk, de így már nem volt az igazi... :(


2012. júl. 25. 10:06
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én mit mondjak? Az én párom napi 12 órákat dolgozik elmegy reggel 5 kor 6-tól este 6 ig dolgozik 7 kor jön haza fáradtan akkor is vagy bedől a gép elé és netezik 1 órát és már megy is aludni. Én nem panaszkodom mert az én párom a belét is kidolgozza hogy jól éljünk meg mi hétvégén szoktunk időt szakítani a szexre akkor ő is később kell fel re3ggel 7 kor ő csinál nekem reggelit meg kávét ameddig alszom aztán reggel mikor lemegyek akkor már csak mikrózni kell a kávét és már többnyire az ebédet is elszokta kezdeni főzni, akkor délután persze szoktunk magunkra is időt szakítani ha úgy van akkor szombat esténként csinálunk programot. Én fontos vagyok a páromnak de nem mindig jut időnk egymásra de látom a szándékát hogy tesz érte hogy mellette legyek. Van amikor hétvégén is be kell mennie akkor volt hogy 2-3 hétig nem volt semmiféle szex. Én nem igazán örülök hogy erre nincs idő de sajnos ez van ő azt szeretné ha jól élnénk és nem lennénk csóróak meg nem akarja hogy hónap végére már kenyerünk sem legyen. Mi is fiatalok vagyunk még 26 évesek vagyunk. Én is most pihenek itthon mert szabin vagyok, a párom 2 hét múlva szeretne engem levinni a Balatonra mert ismerősétől kölcsön tudja kérni a házat egy hétre, ott remélem tudunk időt szakítani mindenre tesz is érte a párom csak fél hogy nem engedik el szabira. Sajnos ez van nálunk is a párom dolgozik én is de én kevesebbet és a párom nem irodai munkát végez, jó van papírmunkája dögivel de napi 300 km-ert vezet átlagban mert építkezésekre kell az anyagot szállítania, plusz a papírmunka meg a rendeléseket is neki kell leadnia, és elég fárasztó mindez egyszerre 3 ember munkáját végzi általában. Megértelek én téged is de egyszer csináljatok egy közös hétvégét kapcsold ki az agyát hidd el jót fog tenni.
2012. júl. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 senkisemtudja válasza:

Bravo.

Nos akkor még egy tippem maradt:

tényleg olyan keveset alszik, hogy nem kívánja.

2012. júl. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Nem egyszerű diákmunkát sem találni... 2 hónapra meg sehol nem voltak hajlandóak alkalmazni.


Ha simogatom, nem lép semmit. Szotyizik. Vagy ha beszélgetnék, és érdekli a műsor, akkor: tssssssss

2012. júl. 25. 10:47
 24/32 anonim ***** válasza:
Amúgy elég nagy probléma lehet, ha nem kívánja, meg leráz mindig ilyen olcsó kifogásokkal. Nem lehet, hogy van valakije?
2012. júl. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
49%

Dobd ki a f*szba ez egy nyamvadt kis punci.

8 óra irodai munkától olyan fáradt, hogy nem tud megdugni??? Hát ez rohadt jó vicc! :D

Én harmadik 12 órás műszak (nagyon pörgős és kimerítő fizikai munka) után még főztem egy nagyon jót a barátnőmmel, majd ágyba bújtunk és keféltünk egy orbitálisat (nem ötperceset...).

Vagy tényleg egy hitvány valaki, ha ennyit nem bír, vagy egyáltalán nem kíván már téged, mindkét esetben az a legjobb, ha pattintod a fenébe.

2012. júl. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Nem, tuti, hogy nem. Heti 40 órát kell kötelezően ledolgoznia, és az napi 8 óra, itthon is van időre. Amúgy meg nyitott gerinccel született, én így szeretem és elfogadom, de mondta, hogy nehezen ment az ismerkedés neki emiatt. Nem hiszem, hogy megcsalna. Alapvetően jólelkű, csak erre nem szán időt...
2012. júl. 25. 10:51
 27/32 Diavolino44 ***** válasza:
0%

Szerintem amint, te is dolgozni fogsz, akkor nem fog a kulonbseg ennyire szembetunni. Mondjuk az egy picit furcsa, hogy a szunnapokon sem tortenik semmi...

Amugy van akinek tobb energiaja van, van akinek kevesebb. Egyszer en is probaltam ,hogy melo utan szex, meg setalas. Masnap elaludtam a melohelyen majdnem kirugtak. Miert olyan nehez megerteni, ha valaki faradt??

2012. júl. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbáld meg, hogy legyél határozottabb a kezdeményezésben. Tedd félre a tál szotyiját, ülj az ölébe, csókolgasd, vetkőztesd, vagy állj a tv elé és te vetkőzz.

Ha ezek után is, a tv-t választja, és nem tetszik az akciód, akkor nincs remény a továbbiakban sem.

Mondd neki azt, hogy így te nem tudod folytatni...., talán helyrebillenti az agyát.

Napi 8 óra normál munkaidő, főleg ha irodai nem fáraszthatja le fizikailag.

2012. júl. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
lehet hogy látens bu/zi, vagy tényleg nem érdekled. olyan nincs, hogy éjjel 2-ig tévézik, de szeretkezni nem képes egy órácskát...
2012. júl. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2012. júl. 25. 17:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!