Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen kegyetlenek a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen kegyetlenek a nők?

Figyelt kérdés

Amikor egy nő visszautasít vagy eleve levegőnek néz egy férfit, nem gondol bele, hogy mekkora fájdalmat, mekkora lelki törést okoz?


A rengeteg önbizalom-hiányos, önértékelési zavaros férfi többnyire a nőknek köszönheti az állapotát. Komolyra fordítva a szót, pár hónapja halászták ki a Dunából az egyik fiúismerősömet, aki a rendszeres elutasítások miatt dobta el az életét.


Miért gondolják azt - s miért számít kimondatlan társadalmi konvenciónak -, hogy egy férfi regenerálódó-képessége nagyobb egy nőénél? Megjegyzem, olyan lányokat láttam siránkozni, akiknek egy ujjukra tíz udvarló jut, de "egy sem megfelelő".


Én korábban mindig figyelmes és tisztelettudó voltam a nőkkel szemben, de egyre kevésbé tudom őket és az arroganciájukat elfogadni, értékelni.


2012. júl. 25. 12:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy csak te vagy tul puha... Vagy nem ?
2012. júl. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
mindkét nemből akadnak kegyetlenek, nem kell nyafogni, talán változtatni kéne a hozzáállásodon meg a stílusodon. tudom, jobb másokat hibáztatni, de van az úgy, hogy valami veled nem okés.
2012. júl. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
Ez ugyanúgy fordítva is igaz. Nőben is, férfiban is van ilyen ember.
2012. júl. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok puha, eddig minden szerelmi csalódást kihevertem, csak látom az általános tendenciákat. Nemcsak az számít, hogy a nők hogy viszonyulnak hozzám, hanem hogy hány férfi életét teszik ezzel tönkre, mennyire megmérgezik a társadalmi légkört, stb.
2012. júl. 25. 12:09
 5/23 anonim ***** válasza:
53%

Úgy érted, a nőknek már csak a férfiak korlátozott regenerációs képességeire tekintettel sem lenne szabad visszautasítaniuk minket, hanem a kiszemelt nőnek dugnia kellene velünk, amikor csak nekünk kedvünk szottyan? Nekem nagyon tetszene egy ilyen világ.:)


Amúgy meg minél életképtelenebb valaki, annál rosszabbul jár, ez nincs máshogy a szavannán sem. Örülj inkább, hogy még nem vert fejbe egy erősebb hím egy kőbunkóval.

2012. júl. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki másképp reagál, nem vagyunk egyformák. Nem hiszem, hogy kegyetlenek lennének a nők. Most akkor muszájból legyen valakivel mert nehogymár eldobja az életét?
2012. júl. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%

A nők azt szeretik ha "leszarják" őket, a kicsit rossz fiúkat szeretik. Mikor már együtt vagytok meg romantikázni akar akkor ráérsz lelkizni meg figyelmesnek lenni addig legyél bunkó. Ha nem leszel az életbe nem lesz hosszú kapcsolatod mert szarni fognak a fejedre.

Bocs, ez van.

2012. júl. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy magasra tetted a lecet? Olyan nőket szemelsz ki, akik nem a te "súlycsoportod"?

Esetleg nem vagy alacsony, csúf, kövér vagy púpos vagy buta, vagy pesszimista?

2012. júl. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, most én sem leszek öngyilkos azért mert rám csak a csúnya, alacsony, buta pasik nyomulnak. Pedig jobban elfogadnék egy magasabb, helyes, okos megfelelő ambícióval rendelkező férfit is, csak sajnos foglaltak :P

De ezért nem fogok beleőrülni a helyzetembe, inkább egyedül maradok.

ennyi. Csak egy kis optimizmus. Pasik nélkül is van élet :D

27L

2012. júl. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Kedves hozzászólók!


Ahogy a kérdésben leírtam, a nők hozzáállása, mentalitása és viselkedése érdekelt volna, saját magamat jól ismerem. Ennyit azoknak, akik a hozzáállásomat firtatják.

Amúgy jó megjelenésű és értelmes férfi vagyok, csak sajnos tényleg nem vagyok egy sokak számára mély rokonszenvet kiváltó "rossz fiú".

2012. júl. 25. 12:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!