Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan adjam a barátom tudtára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a barátom tudtára, hogy ez nekem nagyon rosszul esik?

Figyelt kérdés

A barátom és én is több éve táncolunk, de ő a saját műfajának köszönhetően sokkal tovább jutott mint én, világbajnokságokra jutott ki, stb, tavaly abbahagyta. Mindketten elkezdtünk hiphopozni (én több, mint fél évet kihagytam, egyáltalán nem táncoltam egy sérülés miatt) két különböző csapatban, nekem rosszabbul is megy, mert ég és föld a két tánc (amit eddig táncoltam és a hiphop) és szerinte az én csapatom sokkal gyengébb, mert az ő edzője 'celeb' és pasi, az enyém pedig lány. Én eleve úgy érzem, hogy soha nem jutok már vissza arra a szintre ahol régebben voltam táncban és nagyon el vagyok keseredve mert a sérüléseim miatt elég nehéz ez az egész és ez volt az álmom, mindig is táncos akartam lenni, de ezek után már esélytelen, ő pedig adja alá a lovat azzal, hogy állandóan az orrom alá dörgöli hogy ő mennyi mindent elért és akárhányszor az edzésemről mesélek neki, forgatja a szemét hogy persze, persze...

Rengetegszer kifakadtam már, hogy ez nekem nagyon rossz és hogy jó lenne ha nem mindig csak ott lyukadnánk ki, hogy bezzeg az ő tudása, ő mennyi mindent csinált már, mondogatja nekem hogy ne hagyjam abba a táncot, ne adjam fel, de nagy általánosságban nem érzem hogy támogatna, inkább csak lehúz. Mit csináljak?


2012. júl. 25. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát jó nagy bunkó pasid van... mondd meg neki kerekperec, hogy jó lenne, ha nem fikáznád, mikor igyekezel és igenis jók vagytok ti is, ő csak ne vágjon fel az övéire.
2012. júl. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Hanariko ***** válasza:

Hát ez jó nagy tahóság a részéről, már elnézést... hogy lehet valaki ilyen azzal, akit elvileg szeret? Nem is értem... sürgősen beszélj vele, s ne hagyd hogy elnyomjon közben, állj asarkadra. Ha nem változik, akkor meg kalap kabát, kereshet mást, aki olyan profi mint ő.

Amúgy megkérdezhetem ki az ő "celeb edzője"?

2012. júl. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tahóság.

Felesleges a dícséretéért küzdened ezer más dolog van az életben.Biztos szeret és nem a tánc miatt,hanem más dolgok miatt.Inkább legyél rá büszke te és próbálj más dolgot keresni,mert biztosan van ezer másik ami miatt szeret téged.

2012. júl. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az eddigi összes barátnője a volt egyesületében van, neki kb. megszokott hogy eddig az összes lány akivel együtt volt világbajnok...akkor már felvállalom, 13 évig néptáncoltam és ha nem hagytam volna abba akkor ezzel is tanulhattam volna tovább, de meguntam és rájöttem, hogy mást szeretnék, de ő emiatt is kiröhög és az a véleménye hogy az egy vicc műfaj...
2012. júl. 25. 12:54
 5/8 Hanariko ***** válasza:

Na ezzel, hogy a néptáncot kiröhögi, mindent elmondtál róla. Egyáltalán nem ciki, én is néptáncoltam általános iskolába, és nyugodtan megmondhatod neki, hogy az ő imádott hip-hop ja (és minden tánc is) ebből alakult ki...

Úgy ahogy a zenék is a régi dallamokra épülnek.

Amúgy meg mi az hogy "megszokta" hogy minden barátnője világbajnok?

Az emberek mások és nem a foglalkozásuk miatt szeretünk bele valakibe (emiatt is "veszekedtem" már egy másik kérdésnél)

És igenis bunkó, rosszindulatú ha egyáltalán nem támogat a feljebb jutásban a sérülése után.

Még mindig tartom, hogyha ő egy táncvilágbajnoko szeretne, akkor vegye a kalapját és menjen oda, ahol talál ilyeneket.

Kérdező, nem kell neki megfelelned, magadért küzdj. (a táncban is)

2012. júl. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Hanariko ***** válasza:
Jah és ha engem a pasim BÁRMI miatt kiröhögne (ha tényleg komolyan, gúnyosan röhög) akkor kib*sznám mint macskát szarni.
2012. júl. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam már rajta, hogy ez így nem megy, de egyszerűen képtelen lennék kidobni az a baj :/ Amikor szóvá teszem hogy figyelj már el nagyon bunkó dolog, akkor azt mondja hogy de hát ő nem is így gondolta, rengetegszer mond valamit úgy, hogy simán rosszindulatú megjegyzésként jön le pedig ő 'nem így gondolta'...
2012. júl. 25. 15:26
 8/8 Hanariko ***** válasza:

Hát akkor elég érdekesen tudja kifejezeni magát.

Mondd meg hogy akkor ezen próbáljon változtatni, én is sokszor mondok ki úgy dolgokat, hogy nem is úgy gondolom, csak mégis bántón hat a másiknak. Szóval ismerem az érzést, de én próbálok változtatni ezen és lehet is. Szóval még mindig csak azt mondom, hogy próválj vele beszélni egyszerűen értesd meg vele, hogyha szeret, nem mond ilyeneket. Még akkor sem ha "ő nem úgy gondolta"

2012. júl. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!