Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha 21 évesen házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha 21 évesen házasságról és gyerekekről is merek álmodozni?

Figyelt kérdés

Engem annyira meg tud fogni, ha egy lány azt mondja, hogy "jó anya és feleség akarok lenni" :D

Valahogy számomra olyan vonzóak az ilyen gondolkodású lányok... és szerintem ez egy ritkaság, vagy minden srácnak tetszik az ötlet ilyen fiatalon? :)

És nem most akarok családot, hanem később!!! Tudom, hogy még túl fiatal vagyok, csak normális ,ah erről is álmodozom néha és megfog, ha egy lánynak is ilyen gondolatai vannak?



2012. júl. 25. 12:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok ilyen nő, de igen, elég sok fiúnál tapasztaltam rajtad kívül.


Szeretnék majd családot, ne értsd félre, de eszem ágában sincs ezzel kezdeni, és ilyen hamar felhozni- a fiúk többsége viszont, akikkel kapcsolatom volt, hasonló volt hozzád (még ha eleinte nem is így tűnt!!!)

2012. júl. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Normális, csak szokatlan. Tapasztalataim alapján a 30 alatti pasik sikítva rohannak ki a világból, ha a barátnőjük a szájára veszi a H vagy a Gy betűs szót. A 30 felettiek meg az Sz betűstől rettegnek, ha már itt tartunk.


Mindenesetre több ilyen pasi kellene, mint te: aki tud úgy beszélni a jövőről, hogy nem hiszi azt, hogy ettől a nő rögtön, azonnal gyereket akar.


24/N

2012. júl. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Különben igen: normális. Legalábbis én ezt tapasztaltam. Gondolom nem kifejezetten "nem-normálisokkal" volt csak dolgom. ;D
2012. júl. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2. Válaszoló: hol vannak azok a fiatal srácok, akik NEM házasság pártiak? Cseréljünk! :D
2012. júl. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

*Különben: én is szeretnék egyszer jó anya lenni. És megfelelő társ, de a "jó feleség" nekem negatív csengésű. Talán nem kellene annak lennie?


Papíros házasságot egyébként sem akarok, de ha jó apa, és megfelelő társ a férfi, akkor az együttélés nagyon is lehetséges. :)

2012. júl. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia 21 vagyok, a barátnőm 19, év végén szülők leszünk.
2012. júl. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nemcsak rajtam múlna, akkor én már ha tehetném anya lennék. Nagyon szeretnék az elkövetkező max.3-5 évben megházasodni, és minimum egy gyereket szülni. A terveim alapján azonban lesz 2-3.. gyerekem:) Amúgy szerintem normális, bár az én korosztálybeli ismerőseim közül senkinek eszébe nem jutott, hogy házasodna, és ahogy a gyerek szót meghallják sikítanak, hogy csak azt ne:( Sajnso ez a helyzet:S 20/l
2012. júl. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6-nak gratulálok! :)


Nem tudom, engem hogy hozott össze a sors a kérdezőhöz hasonló fiúkkal? Pedig én épphogy nem ragaszkodom a házassághoz, nekem aztán nem fontos a papír. Gyereket, családot szeretnék.


Talán túl sok vidéki fiút ismerek? Ebbe még nem gondoltam bele. :)

2012. júl. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs veled semmi gond. Pont az ilyen embereknek kene kizarolag gyereket szulniuk es nevelniuk. En 28 eves vagyok, no, es meg mindig nem erdekel, es nem is tervezem, pedig a kapcsolatom nagyon jo, es egyutt is elunk evek ota. Masok vagyunk, mindekinek mas okoz oromet, itelkezni nem szabad. Kivanom, hogy talalj egy magadhoz valo lanyt, es eljetek ugy az eleteteket, ahogy ti szeretnetek.
2012. júl. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok, én is hasonlóan gondolkodom a jövőről mint te. Csak most azon vagyok, hogy sikeres legyek a tanulmányaimban, hogy aztán megfelelő hátteret biztosíthatsak a csalásalapításhoz. Sokan nem hiszik el, hogy a kisgyerekek milyen örömet tudnak okozni. :)
2012. júl. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!