Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy ez inkább nyelvész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy ez inkább nyelvészeti kérdés, de itt teszem fel. Ti kit tekintetek agglegénynek?

Figyelt kérdés

Én a nagybátyámat tekintem tipikus agglegénynek. Nem tudom ez honnan jön neki. A szakmáját tekintve mérnök, egy közepesen magas beosztása van egy gyárban, magyar viszonylatban jól keres (de nem milliárdos).

Van egy albérlete, de évente-kétévente költözik.

Néha van egy barátnője pár hónapig (2 hónap, fél év, a leghosszabb kapcsolata, amire emlékszem az kilenc hónap volt), néha egyéjszakás, de legalábbis futó (max. 1-2 hetes) kalandokba bonyolódik, néha, ha egy-két hónapig nem jön össze senkivel, akkor befizet egy prostihoz. Szakítás/elronttt randi után is fog egy húszast és egy telefont. A múltkor a nagymamám (az anyukája) lefordult a székről, mikor a nagybátyám közölte: "a lány lekoptatott, hát felhívtam egy r*bancot" (Így, szó szerint.)

Bizniszel. Azt nem tudom, hogy honnan (annyit tudok, hogy piacokon árusító cigányokkal tartja a kapcsolatot), de mindig kérdezget engem is, hogy "nem kell olcsóbban memóriakártya/ruha/mittudomén?"

Az autóit is cserélgeti (jó állapotú, öt-tíz-tizenöt éves használtak, általában osztrák vagy német rendszámmal, de egyikkel sem jár sokat). Néha gondol egyet, ha van pár szabadnapja és elmegy Szegedre, Pécsre, Debrecenbe, Bécsbe (!), Prágába (!!) bulizni. Sörözik, csajozik, mittudomén. Néha elég nyilvánvaló, hogy túloz, de a sztorijainak 10-ből tízszer van alapja. Szóval ilyen tipikus Dr. House, csak nem orvos, hanem mérnök.


Ehhez képest, két, vele szöges ellenbtétben álló nyávogógép is agglegényként definiálta magát:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Kire illik rá inkább az agglegény jelző szerintetek? Ezekre a vesztesekre, vagy a nagybátyámhoz hasonlókra?



2012. júl. 25. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Segíts neki összejönni egy vénlánnyal! XD
2012. júl. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy az életmód, vagy hogy hogyan viseli. Agglegény az, akinek 30 felett nincs családja. Ebből kifolyólag általában viszont önálló egzisztenciája igen: hiszen csak magára kell költenie, és mivel nem kell a családra koncentrálnia, nyugodtan lehet karrierista.


24/N (nyelvész)

2012. júl. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Dehogy segítek neki összejönni bármilyen vénlánnyal! Imádja ezt az életmódot :-D
2012. júl. 25. 18:20
 4/10 A kérdező kommentje:
A nyelvészlánytól pedig szeretném megkérdezni, hogy melyik magyar szóval írjuk le akkor helyesen a nagybátyámat?
2012. júl. 25. 18:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a nagybátyád az igazi vesztes. Azt hiszi, hogy ő az élet császára és sem egy normális autója, sem saját lakása, sem egy normális kapcsolata nem volt még.
2012. júl. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szívesen lennék akkora vesztes, mint a nagybátyám :-D
2012. júl. 25. 18:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha viszont tömött,és mégsincs nője...apukám,akkor 100,hogy meleg!
2012. júl. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
??? Nem tűnik annak :D
2012. júl. 25. 18:37
 9/10 anonim ***** válasza:

Én az ilyet hívom műmacsónak.


Aki előadja, hogy ő az élet császára, közben meg ku.rvákhoz jár, mert a korabeli nőknek nem kell, nem tudja lekötni őket. Nyilván bejátszik némi anyakomplexus, az intimitástól való félelem, gyerekkori trauma, szocializációs zavar. Így látatlanban ennyi.


24/N (nyelvész lány)

2012. júl. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem csak k*rvákhoz jár, hozzájuk megy, ha nincs más. De azért nem egy barátnője volt már. Amúgy az anyám és a másik nagybátyám teljesen "normálisak", nem hinném, hogy őt máshogyan nevelték volna, mint a másik két gyereküket.
2012. júl. 26. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!