Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet látni, hogy valaki csak barátkozik vagy többet akar, ha van kapcsolata?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki párkapcsolatban él, de úgy érzem tetszem neki és kedvel eléggé. Milyen jelekből lehet ezt leszűrni, hogy vajon csak barátkozik, vagy elgondolkozik rajta, hogy esetleg engem választ? Tudom, nincs rá sok esély, de nagyon beleszerettem.
2012. júl. 25. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, aki foglalt, keress inkább olyat, aki egyedüli. Ha kifelé kacsingat, valószínűleg, ha összejönnétek, ugyanezt fogja mással is csinálni. Legyen tartásod, ne szaladgálj a csaj után. Ha lesz a csajnak annyi méltósága, hogy szakít a pasijával és nem másokat szédít, akkor majd megnézheted, hogy tetszel-e neki. Addig felesleges. Szerintem.
2012. júl. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a nem mindegy,hogy szimplán tetszel-e Neki,és csak flörtöl,vagy komolyan akarna Téged.Ezt onnan tudod meg,hogy próbára teszed.Vesd fel a találkozás lehetőségét,és meglátod,hogy reagálna egy randi felkérésre.
2012. júl. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

alapszabály, ha egy nőnek van pasija, azonnal dobni kell, ugynais:

1. csak magadat szopatod, ha belesel méginkább

2. csak annyi kell tőled amennyit a mostani pasija nem ad meg neki (tipikusan a lelkizés, azaz lelki szemetesládának használ)

3. csak arra kellesz hogy tedd neki a szépet, és ezt ő élvezi.

4. kifizesd a vacsiját, moziját, ha a pasija sajnálja rá a pénzt.

5. este hazavidd autóval, mert a pasija nem akar elmenni érte

4. testi kapcsolatra nem vágyik veled, arra ott a jelenlegi kanja.


Összefoglalva: elszórakoztatod, fizeted a vacsiját a moziját, majd hazaviszed a pasijához, aki aztán helyetted jól megdugja.


Egyébként persze haggyad csak hogy kihasználjon, neki az a jó ha minél tovább fennmarad a jelenlegi állapot :-) Neked nem jó, de erre majd úgyis egy év múlva jössz rá.

2012. júl. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy a csajnak tényleg bejössz, csak megvárja a megfelelő pillanatot, amikor biztos lesz abban, hogy neked is tetszik és akkor dobja az előző pasiját. Kicsit gerinctelen dolognak tartom az ilyenfajta cselekvést, de van ilyen, előfordul. Mi nem tudhatjuk, hogy tetszel-e a csajnak, ezt magadnak kell kiderítened. De számolnod kell azzal is, amit az előző válaszolók már leírtak. Hajrá! Sok szerencsét!
2012. júl. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!