Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy egy fiú csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy fiú csak úgy barátkozik egy lánnyal, és nem feltétlenül akar tőle többet?

Figyelt kérdés
Szóval nem azért barátkozik, mert le akar fektetni, csak úgy, mert szeretne megismerni, de ha csak barátság az sem baj? 21/L
2010. jan. 15. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Van. Nekem is van olyan lány barátom akitől sosem akarnék többet.
2010. jan. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát én tudok erre példát.Elég sok fiú barátom van, és volt olyan is, hogy találkoztunk ismeretlenként, megismertük egymást, és nagyon jó barátok lettünk. De hát ez nem mindig így van sajnos...:(
2010. jan. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Legjobb ha csúnya az a barátnőd...:D
2010. jan. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kúltúráltabb fiataloknál embereknél ez ugyanolyan természetes, mint kicsit idősebb embereknél. Az én legjobb barátom is egy lány én meg fiú vagyok.
2010. jan. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még soha sem volt olyan pasi haverom, aki nem akart volna tőlem valamit...
2010. jan. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nincs férfi nő barátság.Ott az egyik mindig akar valamit!


23/L

2010. jan. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hogyne. Bár ez leginkább a meleg fiúkra jellemző.
2010. jan. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs. Lehet, hogy plátói de valamelyik fél részéről előbb/utóbb lesz valami
2010. jan. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem már lassan 27 éve lány a legjobb barátom, és soha nem akartunk egymástól többet. Mikor megismerkedtünk, én 9 éves voltam.
2010. jan. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok és f.
2010. jan. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!